Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Béčko nestačilo na Němčice
formats

Béčko nestačilo na Němčice

Publikované dne Pondělí,Srpen 30, 2021 podle v B-TÝM

Ohlasy trenérů:

Michal Štěpánek, as. trenéra Němčic: „Vstup do derby se nám moc nevydařil. Hosté prvních deset minut byli lepším týmem, ale svoje šance zahodili, anebo nás podržel svými zákroky brankář. My jsme soupeře překvapili ve 13 minutě kdy po rohovém kopu Kadlec vstřelil první branku. Od této chvíle byla hra vyrovnaná a pro oko diváka se hrála pěkná útočná hra, bohužel bez branek. Ve druhém poločase jsme po standardní situaci Spáčilem přidali druhou branku. Hru změnila 71. minuta kdy byl přísně vyloučen Motal a v deseti jsme se zaměřili na bránění a čekali na brejky. Jeden takový vyšel v 84. minutě, kdy Kříž nacentroval míč z pravé strany na Mádra a ten hlavou zvýšil na 3:0. Hosté pak v 87. minutě po centru a zakončení upravili na konečných 3:1. Na těžkém terénu obě mužstva předvedla velmi slušný výkon.“

Lukáš Motal, trenér Skaštic B: „Prvních třicet minut utkání nám vyšlo. I přes hloupý inkasovaný gól jsme byli aktivní a dobrým pohybem jsme domácí přehrávali. Ovšem ze tří šancí jsme gól nevstřelili a domácí postupem času hru vyrovnali. Němčice spoléhaly na jednoduchou hru podpořenou patřičným důrazem a začaly být nebezpečnějším mužstvem. Nám v utkání chyběl důraz před oběma bránami. Druhou branku jsme domácím nabídli špatným odkopem a potom už to bylo složité. Němčice mají zkušené mužstvo a své vedení si pohlídaly.“

Němčice – Skaštice „B“ 3:1 (1:0)

Branky: 13. Kadlec, 58. Spáčil, 84. Mádr – 87. Oračko E.

Žluté karty: Kadlec

Červená karta: Motal (Němčice)

Rozhodčí: Zakopal

Diváci: 100

Sestava Skaštic „B“:

Vymětal L. (K) – Bubla P., Sova, Sedlák, Pitron – Oračko E., Uličný (74. Oračko D.), Škrabana (49. Novák), Rosecký (65. Hyánek) – Vymětal R., Ježák (74. Růžička)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit