Home MLADŠÍ ŽÁCI Mladší žáci na dvou turnajích v holešově

Mladší žáci na dvou turnajích v holešově

Publikované dne Pondělí,Leden 30, 2012 podle v MLADŠÍ ŽÁCI

Na dvou turnjích v Holešově obsadili naši žáci pokaždé 6. místo

Zatímco naše mužské týmy ještě čerpají zimní dovolenou, jejich mladší kolegové už zahájili jarní sezonu dvěma turnaji v holešovské hale. Lednové turnaje pořádal tým SFK Elko Holešov. Obou turnajů se zúčastnilo 6 mužstev a každý tým odehrál pět zápasů. Naše mužstvo se postupně střetlo s týmy Sokol Poličná, Sk Louky s domácím SFK Elko Holešov, SK HS Kroměříž a poslední zápas jsme odehráli s Jiskrou Otrokovice. Přes velkou snahu všech hráčů se nám podařilo vsítit jen jednu branku. Jejím autorem byl Zdeněk Zaoral. Výsledkem bylo konečné 6. místo.

Ve druhém turnaji nahradilo SK HS Kroměříž moužstvo TJ Prusinovice. Právě s tímto soupeřem jsme sehráli nejvyrovnanější partii. Ačkoliv jsme si vypracovali spoustu šancí, vstřelit branku se nám nepodařilo a nakonec jsme prohráli 1:0. Protože ostatní soupeři byli nad naše síly, obsadili jsme opět konečné 6. místo.

Všem hráčům děkuji za předvedené obzvláště bojovné výkony a věřím, že příště se popereme o přední příčky. Poděkování patří i našim fanouškům a rodičům, kteří neváhali a přijeli podpořit naše mladé fotbalisty. :D