Facebook YouTube E-mail
Home MLADŠÍ ŽÁCI Mladší žáci potvrdili vydařený víkend Skaštic
formats

Mladší žáci potvrdili vydařený víkend Skaštic

Poslední zápas v základní skupině mají za sebou naši mladší žáci. O své výhře rozhodli převážně v první půli, kdy dokázali vstřelit všechny tři branky.

Skaštice se hned od začátku vrhly do útoku a brzy se dočkaly první branky. To Zaoral nahrál před bránu Filipu HUŇOVI, který rozvlnil síť. Hrál se zajímavý zápas. Akce se střídaly na obou stranách a o vzrušující momenty nebyla nouze. Hostům se ale nedařilo dovést své dobře rozjeté akce do úspěšného konce. Výsledkem jejich snažení bylo jen nastřelené břevno. To naši hráči byli v zakončení důslednější. Nebezpečná střela Filipa Hyánka šla ještě vedle brány.Druhý gól domácích tak padl po spolupráci dvou našich záložníků. To Sklenář potáhl míč po pravé straně. Následným centrem našel přesně hlavu ZAORALA, který trefil odkrytou bránu. Třetí gól Skaštic přidal Mira BUREŠ, který tvrdou střelou k tyči potrestal chybu obránců Lubné.

I ve druhém poločase se hrálo za neustálého deštivého počasí. To ale nemohlo ani jedno z mužstev rozhodit a i nadále pokračovali ve velmi kvalitních výkonech. Fotbalisté Lubné se snažili o snížení stavu. Zkoušeli to převážně střelami ze střední vzdálenosti. Ty však spolehlivě pokryl domácí brankář Jakub Hyánek. Na domácí straně mohl navýšit vedení Zaoral, ale své dva úniky nezakončil přesně. Neujala se ani střela Zůvali, který se ocitl sám před brankářem hostů. Další gól nepřidal ani Huňa. A tak udeřili hosté. To napřáhl z dálky ŠIŠKA a pěknou střelou pod břevno dal první gól svého týmu v utkání. Více už ale naši hráči soupeři nedovolili. Naopak v poslední šanci utkání byl Bureš, ale jeho pokus šel mimo bránu.

Skaštice – Lubná 3:1 (3:0)

Branky: Huňa, Zaoral, Bureš – Šiška

Rozhodčí: Tomáš Motal

Diváci: 50

Sestava Skaštic:

Hyánek J. – Zůvala (K), Bureš, Neuwirt, Huňa, Symerský, Zaoral, Chupík, Hyánek F., Sklenář, Nesvadba, Novák, Hrabal

Trenér: Lukáš Motal

Sestava Lubné:

Slépka – Kociánová, Kocián (K), Danková, Šiška, Suchánek, Sládeček David, Daněk, Sládeček Daniel, Makový, Skypala, Haloda

Trenér: Marek Haloda

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit