Facebook YouTube E-mail
Home OSTATNÍ Novinka pro fanoušky
formats

Novinka pro fanoušky

Publikované dne Čtvrtek,Červenec 22, 2021 podle v OSTATNÍ

Yellow and Gray Personal Training Business Card

V letní fotbalové přestávce se nám opět trochu podařilo zvelebit náš útulný fotbalový areál. Díky podpoře Obecního úřadu Skaštice přibyly kolem hlavního hřiště kryté tribuny, které se už během přípravných zápasů staly mezi fanoušky velmi oblíbenými.

Do nové sezóny nabízíme pro fanoušky možnost koupi celosezónní VIP vstupenky. Zájemce o permanentku si vybere na tribuně své místo (1-80), které bude moci při domácích utkáních všech mužstev TJ Skaštice přednostně využívat. Číslo VIP vstupenky se bude shodovat s číslem sedačky. Permanentka platí po celou sezónu 2021/2022 a cena je 700 Kč.

Zájemci o VIP permanentku se můžou přihlásit u pana hlasatele při domácích utkáních, napsat na email: tjskastice@seznam.cz a nebo na facebooku tjskastice.

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit