Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Pozooooor‼️‼️ Na Hluk autobusem
formats

Pozooooor‼️‼️ Na Hluk autobusem

Publikované dne Sobota,Říjen 27, 2018 podle v A-TÝM, OSTATNÍ

Na zítřejší utkání našeho A týmu s Hlukem bude vypraven autobus. Všichni fanoušci našeho klubu jsou na palubě vítáni. Cíl naší zítřejší cesty na zápas Krajského přeboru bude Ostrožská Lhota, kde tým Hluku hraje se své domácí zápasy. Pojeďte podpořit naše fotbalisty

Zastávky autobusu
12:15 – Kroměříž u staré Sempry
12:20 – Skaštice u Obecního úřadu
12:30 – Hulín zastávka na náměstí
12:40 – Otrokovice zastávka u Billy

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit