Muži „A“
Skaštice – Vsetín
sobota v 17:00
Rozhodčí: Ehrenberger Tomáš – Čampišová Natálie, Matulík Radek
Delegát: Krajča Jaroslav
Muži „B“
Skaštice „B“ – Žeranovice
neděle v 17:00
Rozhodčí: Závojský
Muži „A“
sobota v 17:00
Rozhodčí: Ehrenberger Tomáš – Čampišová Natálie, Matulík Radek
Delegát: Krajča Jaroslav
Muži „B“
neděle v 17:00
Rozhodčí: Závojský
Sobota 20. 4. 2024 16:00 HFK Olomouc - Holešov
Sobota 20. 4. 2024 16:00 Nový Jičín - Skaštice
Sobota 20. 4. 2024 16:00 Kostelec na Hané - Šternberk
Sobota 20. 4. 2024 16:00 Vsetín - Přerov
Sobota 20. 4. 2024 16:00 Bzenec - Slavičín
Sobota 20. 4. 2024 16:00 Rýmařov - Nové Sady
Neděle 21. 4. 2024 16:00 Všechovice - Strání
Neděle 21. 4. 2024 16:00 Kozlovice - Baťov
Post | Tým | Body | Z | +/- |
---|---|---|---|---|
1 | FC Strání | 50 | 21 | 36 |
2 | FK Kozlovice | 44 | 21 | 23 |
3 | FC Vsetín | 40 | 21 | 18 |
4 | Slovan Bzenec | 39 | 20 | 28 |
5 | SFK Elko Holešov | 36 | 20 | 21 |
6 | FC TVD Slavičín | 36 | 21 | -1 |
7 | FK Nové Sady | 30 | 21 | 1 |
8 | FK Šternberk | 29 | 21 | -10 |
9 | Kostelec na Hané | 24 | 21 | -15 |
10 | SK Baťov 1930 | 23 | 21 | -1 |
11 | 1.HFK Olomouc | 23 | 21 | -11 |
12 | Tatran Všechovice | 22 | 21 | -3 |
13 | TJ Skaštice | 21 | 21 | -13 |
14 | Rýmařov | 19 | 21 | -13 |
15 | Nový Jičín | 18 | 21 | -32 |
16 | 1.FC Viktorie Přerov | 16 | 21 | -28 |
Sobota 20. 4. 2024 16:00 Žeranovice - Hulín
Sobota 20. 4. 2024 16:00 Počenice - Pravčice
Neděle 21. 4. 2024 16:00 Rymice - Žalkovice
Neděle 21. 4. 2024 16:00 Kvasice B - Němčice
Neděle 21. 4. 2024 16:00 Morkovice B - Skaštice B
Neděle 21. 4. 2024 16:00 Slavkov - Břest
Post | Tým | Body | Z | +/- |
---|---|---|---|---|
1 | Lubná | 37 | 15 | 37 |
2 | Rymice | 32 | 15 | 26 |
3 | Žeranovice | 30 | 15 | 13 |
4 | Němčice | 26 | 15 | 10 |
5 | Morkovice B | 25 | 15 | 12 |
6 | Skaštice B | 21 | 14 | 7 |
7 | Kvasice B | 20 | 15 | -8 |
8 | Sokol Žalkovice | 19 | 15 | -14 |
9 | Spartak Hulín | 16 | 14 | -10 |
10 | Pravčice | 15 | 15 | -13 |
11 | Břest | 15 | 15 | -13 |
12 | Slavkov p. H | 10 | 14 | -13 |
13 | Počenice | 8 | 15 | -34 |
Sobota 20. 4. 2024 13:00 Chvalčov - Koryčany
Neděle 21. 4. 2024 12:00 Těšnovice - Rymice
Neděle 21. 4. 2024 13:00 Morkovice B - Všechovice B
Neděle 21. 4. 2024 13:00 Žeranovice - Skaštice
Post | Tým | Body | Z | +/- |
---|---|---|---|---|
1 | Morkovice B | 25 | 9 | 47 |
2 | Žeranovice | 24 | 10 | 52 |
3 | Zdounky/Zborovice | 20 | 10 | 28 |
4 | Rymice/Kostelec u Hol. | 18 | 10 | 24 |
5 | Chvalčov/Prusinovice | 16 | 9 | 10 |
6 | Těšnovice | 9 | 10 | -22 |
7 | Všechovice B | 8 | 10 | -21 |
8 | Koryčany | 7 | 9 | -46 |
9 | TJ Skaštice | 2 | 9 | -72 |
Sobota 20. 4. 2024 10:00 Chvalčov - Žeranovice
Neděle 21. 4. 2024 09:30 Hulín- Mrlínek
Post | Tým | Body | Z | +/- |
---|---|---|---|---|
1 | Prusinovice | 27 | 10 | 27 |
2 | Chvalčov | 15 | 8 | 1 |
3 | Žeranovice | 13 | 8 | 12 |
4 | Spartak Hulín | 12 | 8 | 3 |
5 | TJ Skaštice | 9 | 9 | -10 |
6 | Mrlínek | 0 | 7 | -33 |
Sobota 20. 4. 2024 10:00 Hulín - Kroměříž C
Neděle 21. 4. 2024 09:30 Litenčice - Zlobice
Neděle 21. 4. 2024 10:00 Zdounky - Skaštice
Neděle 21. 4. 2024 10:00 Kvasice - Těšnovice
Sobota 20. 4. 2024 09:30 Kvasice - Zdounky
Sobota 20. 4. 2024 11:00 Hulín - Holešov B
Neděle 21. 4. 2024 10:00 Ludslavice - Rymice
Neděle 21. 4. 2024 13:00 Prusinovice - Chvalčov
Středa 24. 4. 2024 17:30 Slavkov - Skaštice