Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice pokračují ve své vítězné sérii i na jaře
formats

Skaštice pokračují ve své vítězné sérii i na jaře

Publikované dne Neděle,Březen 25, 2018 podle v A-TÝM

DSC_0039

Po dlouhé zimní pauze se už opět rozjel kolotoč zápasů 1.A třídy. Prvním letošním soupeřem, který se představil ve Skašticích byl celek Buchlovic. Domácí mužstvo bylo na soutěžní zápas řádně natěšeno a už po 15 minutách si vypracovalo dvougólový náskok. Při svém prvním startu ve skaštickém dresu udržel brankář Libor Chytil čisté konto.

Domácí se do svého soupeře zakousli hned od úvodních minut. Hra se odehrávala převážně na hostující půli hřiště. Skaštice si vytvořily územní převahu i díky sérii rohových kopů, ale výsledkem byla jen hlavička Motala do náruče brankáře. O pár minut později už se domácí tým radoval. A bylo to doslova fotbalová lahůdka. A obstaral ji, kdo jiný, než nejlepší střelec soutěže Zdeněk KONEČNÍK. Ten se postavil k přímému kopu z 35m a bombou, která se jen tak na krajských hřištích nevidí, vymetl všechny pavouky z levé šibenice. Hostující brankář skákal naprosto zbytečně. Krásnému fotbalovému momentu museli zatleskat i jinak impulsivní fanoušci Buchlovic. Po obdržené brance ale poprvé vystrčili růžky i hostující hráči. K odraženému míči se dostal jako první útočník Buchlovic, ovšem s tvrdou střelou si poradil gólman Chytil. A tak to byli opět domácí, kteří skórovali. Batík krásnou přihrávkou vysunul Konečníka, který ještě přihrál před prázdnou bránu Martinu ANČINCOVI, pro něhož nebyl problém trefit odkrytou bránu. Další momenty patřily opět domácímu útočníkovi s číslem 10 na zádech. Ančinec nejdříve využil zaváhání hostujícího stopera a postupoval sám na brankáře, na kterého ovšem nevyzrál. Po akci aktivního Bubly se Martin Ančinec šikovně obtočil kolem svého strážce, ale jeho střela šla těsně nad bránu.

Ve druhé půli se hrálo převážně ve středu pole. Domácí mužstvo si hlídalo svůj náskok a nechtělo dopustit zdramatizování utkání. Naopak se jim podařilo vstřelit třetí branku. Střídající Radim Vymětal vystihl rozehrávku soupeře a jeho přihrávka před bránu zasáhla jednoho z bránících hráčů do ruky a kopala se penalta. O exekutorovi nebylo pochyb a Zdeněk KONEČNÍK dal svou druhou branku v zápase. Poté musel zasahovat i domácí gólman Chytil, který nepustil za svá záda nepříjemnou přízemní střelu. Další rozruch na hřišti obstaral až kapitán Buchlovic. Ten nejdříve dostal žlutou kartu za protesty a o minutu později si z blízka prohlédl i červenou kartu po zákeřném zákroku na domácího Bublu. Zbytek zápasu se už jen dohrával. Skaštice držely míč, ale žádná jejich akce už ke vstřelení další branky nevedla. Domácí tým si tak po zásluze připsal 13 výhru v sezóně.

Skaštice „A“ – Buchlovice 3:0 (2:0)

Branky: 10., 60. Konečník z toho 1 z pen., 14. Ančinec

Žluté karty: Glozyga – Hančík, Křiva

Červená karta: Křiva

Rozhodčí: Zapletal – Svoboda, Bršlica

Diváci: 100

Sestava Skaštic: 

Chytil – Bubla L., Janalík (K) (41. Vymětal R.), Motal, Batík – Škrabana (67. Mynarčik), Glozyga, FrýdlR., Menšík – Konečník, Ančinec ( 85. Vymětal L.)

Trenér: Roman Kolenič

Sestava Buchlovic:

Pavela – Ondica, Hančík, Kořínek, Belant – Mikula (73. Raštica), Křiva (K), Šimčík, Dufka – Tomešek, Náplava (72. Lukeštík)

Trenér: Libor Matoušek

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit