Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice si s HFK body rozdělily
formats

Skaštice si s HFK body rozdělily

Publikované dne Pondělí,Srpen 16, 2021 podle v A-TÝM

Náročný týden zakončilo naše A mužstvo soubojem s bývalým druholigistou týmem HFK Olomouc. I když hrálo naše mužstvo více než polovinu utkání přesilovku tak druhý vedoucí gól se mu vsítit nepodařilo. Stejně na tom byli i domácí a tak si obě mužstva připsala první letošní remízu.

Po úvodním oťukávání z obou stran se do mírné územní převahy dostali domácí. Ti využili nedůrazu hostujících hráčů ve středu pole a díky vyhraným osobním soubojům se dostali k několika standardním situacím. Jednu takovou rozehráli domácí na zadní tyč, kde přetažený centr vrátil před bránu Kašpar a pro osamoceného KOTŮLKA nebyl problém dostat míč za Vrbova záda. Ovšem Skaštice se z inkasované branky snažily rychle oklepat. Z dálky to zkoušel Beneš, ale jeho střele chyběla větší razance. Ve 26. minutě se Skašticím podařila pěkná kombinační akce, na jejímž konci se ocitl za zády domácích obránců Konečník. Ten se však k zakončení nedostal, protože ho domácí stoper Pavelka zatáhl za ruku a rozhodčí odpískal pokutový kop. Navrch přidal červenou kartu a Holice tak musely dohrávat duel v deseti hráčích. Penaltu proměnil KONEČNÍK a srovnal stav. V dalším průběhu se domácí mužstvo zatáhlo a soustředilo se na bránění a brejkové situace. Navíc stále HFK hrozilo ze standardních situací. Při jednom rohu musel Skaštice zachránit Bubla, který vykopl míč z brankové čáry. Na druhé straně neuspěl ve své šanci Frýdl.

Druhý poločas se domácí soustředili na defenzivu, ale nevynechali jedinou příležitost k zaútočení. Skaštice sice měly častěji míč na svých kopačkách, ale dopouštěly se i laciných ztrát, na které domácí hráči čekali. Druhý gól Skaštic měl na kopačce Zavadil, ale při svém nájezdu nechal vyniknout domácího brankáře. A hned vzápětí unikl hostující obraně Kašpar, ale jeho křižná střela šla mimo bránu. V dalším průběhu se střídaly akce na obou stranách hřiště, ale oba gólmani se už překonat nenechali. Tomu domácímu pomohlo v závěru břevno po hlavičce Beneše.

HFK Olomouc – Skaštice 1:1 (1:1)

Branky: 20. Kotůlek – 27. Konečník z pen.

Žluté karty: Žídek, Bernatík, Spurný, Bohanos – Štěpják, Motal L., Motal T., Beneš, Menšík, Zavadil

Červená karta: 26. Pavelka (HFK)

Rozhodčí: Julínek – Hanák, Soukupová

Delegát: Vlčnovský

Diváci: 105

Sestava Skaštic:

Vrba – Bubla (66. Štěpják), Motal T., Beneš, Menšík (46. Sedlák) – Zůvala (79. Petrúsek), Motal L., Frýdl, Zavadil, Vymětal (58. Červenka) – Konečník (K)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit