Facebook YouTube E-mail
Home OSTATNÍ V sobotu proběhla rozlučka s trenérem Koleničem
formats

V sobotu proběhla rozlučka s trenérem Koleničem

Publikované dne Středa,Srpen 11, 2021 podle v OSTATNÍ

230605925_6341758519200127_1753387711176863978_n

V sobotu před úvodním duelem sezóny se náš klub rozloučil se svým bývalým dlouholetým trenérem Romanem Koleničem, který k této události vydal své prohlášení.

 

“ Chtěl bych vám všem moc poděkovat za famózní rozlučku, bylo to něco nádherného! Jste suprový kolektiv, na tohle se nedá zapomenout. Skaštice jsou zaryty hodně hluboko v mém srdci, přeji vám jenom to nejlepší, hlavně ať se vám vyhýbají zranění, o výsledky strach nemám, s touhle kabinou a vedením, jste strašně silní a můžete se postavit komukoliv! Ani Ajax ani Bayern…at se daří R.K.“

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit