Facebook YouTube E-mail
Home OSTATNÍ V zimní přestávce jsme přivítali dvě nové tváře
formats

V zimní přestávce jsme přivítali dvě nové tváře

Publikované dne Pátek,Březen 23, 2018 podle v OSTATNÍ

Processed with MOLDIV

V zimním přestupovém období se podařilo našemu klubovému vedení přivést dva nové hráče. Prvním je záložník DAVID MYNARČIK. David k nám přestoupil z mužstva Jaroslavic, které hrají stejnou soutěž jako naše mužstvo. Rychlonohý hráč, který je schopen nastoupit i v útoku, odehrál v probíhající sezóně 12 utkání, vstřelil 6 branek a obdržel čtyři žluté karty. Poslední podzimní zápasy odehrál David za béčko Jaroslavic hrající IV. třídu. Věříme, že David pomůže ještě zkvalitnit naši ofenzivu a prokáže své střelecké schopnosti. Druhým hráčem je brankář LIBOR CHYTIL. Ten přichází ze sousedního Spartaku Hulín. Libor v posledních sezónách sbíral starty v MSFL. I v probíhajícím ročníku zasáhl do 6 utkání. Nyní mu ale jeho povolání nedovolí intenzivní přípravu na třetiligové duely. Tudíž bude do konce sezóny působit v našem klubu.

Jsme rádi, že si oba jmenovaní hráči vybrali jako další působiště náš klub TJ Skaštice. Přejeme klukům, aby se jim u nás líbilo a navázali na své vydařené výkony z předešlých působišť. Pokladník se už na oba určitě těší Ha Ha

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit