Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice uzavřely podzimní část bezbrankovou remízou se Šternberkem
formats

Skaštice uzavřely podzimní část bezbrankovou remízou se Šternberkem

Publikované dne Pondělí,Listopad 13, 2023 podle v A-TÝM

Bezbrankovou remízou uzavřely Skaštice podzimní část sezóny. Hrál se bojovný fotbal, ve kterém mohla rozhodnout obě mužstva. Soupeř ze Šternberka hrál velmi organizovaně a domácí musela dvakrát zachránit branková konstrukce. I Skaštice si ale vypracovaly zajímavé příležitosti. Tu největší zahodil v závěru Konečník. A tak si oba týmy body rozdělily. Nyní čeká na naše hráče zasloužený odpočinek a v lednu se opět začnou připravovat na důležitou jarní část sezóny.

Skaštice – Šternberk 0:0 (0:0)

Žluté karty: Beneš – Drmola, Kuba

Rozhodčí: Zelený – Pospíšil, Brázdil

Delegát: Krajča Jaroslav

Diváci: 200

Sestava Skaštic:

Benedikt – Beneš, Glozyga, Štěpják (73. Motal T.), Sedlák – Zůvala (46. Gojš), Frýdl, Zavadil, Menšík (73. Pospíšil) – Kvasnička (80. Vymětal), Konečník (K)

Trenér: Roman Číhal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit