Home B-TÝM Němčice proti béčku Skaštic udržely svou neporazitelnost

Němčice proti béčku Skaštic udržely svou neporazitelnost

Publikované dne Pondělí,Září 7, 2015 podle v B-TÝM

V dalším utkání se naše B mužstvo střetlo s lídrem soutěže týmem Němčic. Béčko Skaštic sice na body nedosáhlo, ale se svým výkonem může být spokojeno. Němčice byly šťastnějším týmem.

Po opatrném začátku z obou stran to bylo hostující mužstvo, které začalo ovládat střed pole. Hráči Skaštic se nebáli na nerovném terénu kombinovat, ale do vážnějšího zakončení se nedostali. Krásný fotbalový moment přinesla 18. minuta. Jiří Kvasnička dostal míč pod sebe a technickou střelou orazítkoval břevno domácí brány. Němčice se spoléhaly hlavně na dlouhé míče na vysokého Pospíšilíka. Ale hostující obrana pracovala dobře a prodloužené míče stačila posbírat. První branku zápasu obstaralo mužstvo Skaštic. Akci po pravé straně zakončil přesnou střelou k tyči GAHURA. Z vedení se ale hosté radovali jen 4 minuty. To brankář Vymětal vyrazil střelu Darebníčka jen k nohám kapitána domácích Pospíšilíka a Němčice vyrovnaly. Žádnou dobře rozjetou akci už hosté do zdárného konce nedotáhli a tak se do šaten šlo za nerozhodného stavu.

Ve druhé půli se hrálo převážně ve středu pole. Obrany pracovaly poctivě a útočníci tak měli těžkou práci. Tak od 70. minuty začínali být domácí hráči přece jen více nebezpečnější. Vytvořili si nějaké závary, ale brankář Vymětal byl pozorný. Nepřekonal ho v dobré pozici Pospíšilík a ani Holotík. Na druhé straně hřiště se do šance dostal Ježák, ale neprostřelil domácího gólmana. Důležitou druhou branku se nakonec podařilo dát hráčům Němčic. Přízemní střela se odrazila přímo k nohám Darebníčka a ten poslal míč do sítě. Domácí už si závěr střetnutí pohlídali a Skaštice do ohrožení brány nepustili. Naopak v nastavení ještě utekl DAREBNÍČEK a rozhodl o výhře.

Němčice – Skaštice B 3:1 (1:1)

Branky: 34. Pospíšilík, 79., 90. Darebníček Radim – 30. Gahura

Žluté karty: Pospíšilík

Rozhodčí: Dundová