Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice zaspaly úvod zápasu, ale nakonec se mohly radovat z vítězství
formats

Skaštice zaspaly úvod zápasu, ale nakonec se mohly radovat z vítězství

Publikované dne Středa,Květen 8, 2013 podle v A-TÝM

IMG_7924Třetí utkání v 10 dnech mají za sebou naši hráči. Po minulém debaklu v Malenovicích, ale tentokrát svůj zápas zvládly o něco lépe. I když úvod střetnutí měli hosté výborný, tak zbytek utkání patřil našemu mužstvu.

V úvodu utkání museli být samotní hráči Těšnovic překvapeni, jak lehce se jim ve Skašticích daří dávat góly. Nejdříve ve 2. minutě nedokázali domácí stopeři odkopnout míč z malého vápna, až se ho zmocnil Michal NEHODA a nedal žádnou šanci Barcuchovi zasáhnout. V 5. minutě už to bylo 0:2. To využil rychlý brejk hostujících hráčů Roman Černý, který   se prosadil přesnou střelou k tyči. Domácím hráčům chvíli trvalo, než se z tohohle hrůzostrašného začátku vzpamatovali. Ale nakonec se vzchopili. Asi tak od 20. minuty začali svého soupeře přehrávat. Kombinačně na tom byli domácí značně lépe než Těšnovice. A snížení stavu se dostavilo. Na levé straně si narazili balón Konečník se Sedlákem a druhý jmenovaný našel svým centrem na zadní tyči volného Petra BUBLU, který si míč ještě dovolil zpracovat a až potom prostřelit gólmana. V této fázi hry hosté jen odkopávali balóny ze svoji poloviny. Skaštice hrály trpělivě. A za svou snahu a dobrou kombinační hru se dočkaly odměny v podobě vyrovnávací branky. To se mezi třemi hráči prosmýkl jako lasička Martin CHORÝ a pod vybíhajícím brankářem dal svůj první gól zápasu. Teď to byli hosté, kteří byli vývojem utkání zaskočeni. Ale v první půli to bylo vše, co si pro diváky aktéři zápasu připravili.

Začátek druhého poločasu se nesl ve stejném duchu jako výkop toho prvního. Jen  s malým rozdílem, že dvakrát skórovali domácí snipeři. Hned ve 46. minutě vyhrál Konečník hlavičkový souboj  pro Bublu, který předložil míč na pokutové území Chorýmu, jehož nepříliš prudkou, ale přesnou střelu brankář Valoušek s námahou jen vyrazil k dobíhajícímu Pavlu FRÝDLOVI, který balón uklidil do sítě. Za dalších 5 minut už Skaštice vedly o dvě branky. To Chorý posadil míč přesně na hlavu KONEČNÍKOVI a domácí kanonýr ukázal, že i hra hlavou mu není zcela cizí. Poté byli na tahu hráči Těšnovic, aby se pokusili se stavem něco udělat. Ale Skaštice hrály pozorně v obranné fázi. Hosté se dostali jen k nějakým náznakům šancí. Technická střela Suchánka neměla gólové parametry a Matuška našel svým pokusem jen náruč brankáře Barcucha. Pátou branku domácích měl na kopačce Dunda, ale své svůj sólový nájezd zakončil jen nepřesnou střelou vedle tyče. Hned z následné akce zahrozili hosté, ale brankář Barcuch byl pozorný. Zasahovat musel i při nepovedené malé domů, kdy včasném vyběhnutím zmařil úsilí útočníků Těšnovic. Skaštice zahrozily deset minut před koncem, ale střelu Frýdla brankář Valoušek vykopl. V 85. minutě měli hosté možnost ještě zkorigovat stav. Ale průnik Bartuška středem obrany ukončil svým vyběhnutím Barcuch. Klidný závěr střetnutí zajistilo našemu týmu nedorozumění mezi stoperem a brankářem hostí. Jejich váhání utnul až střídající Blanarovič, který svým důrazem připravil druhý gól pro CHORÝHO.

V dnešním utkání viděli diváci krásných 7 branek. Skaštice tak napravily své zaváhání z minulého kola a v tabulce se posunuly před Těšnovice.

Skaštice – Těšnovice 5:2 (2:2)

Branky: 33., 87. Chorý, 26. Bubla, 46. Frýdl P., 53. Konečník – 2. Nehoda, 5. Černý

Žluté karty: Chorý – Pluhař, Novotný

Rozhodčí: Jiří Nevrla

Diváci: 140

Sestava Skaštic:

Barcuch – Sehnal, Janalík (K), Motal T. (83. Blanarovič), Sedlák – Bubla (80. Uličný), Kvasnička, Frýdl P., Konečník – Dunda, Chorý

Trenér: Ivo Frýdl

Sestava Těšnovic:

Valoušek – Novotný, Slováček, Pluhař (K), Kunc (62. Židlík) – Petrúsek, Suchánek, Pochylý, Malát (46. Matuška) – Nehoda (55. Bartušek), Černý

Trenér: Michal Hradil

Fotogalerie:

http://sovaant.rajce.idnes.cz/TJ_Skastice-Tesnovice_8.5.13

no images were found

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
11 Comments  comments 

11 Odpovědi

  1. Michal

    Monty super komentář:-). Lasička Chorý, domácí snipeři, kanonýru Konečníkovi není ani hra hlavou cizí…:-))))))))

  2. palič

    Óda na radost :)) v podání hráčů SKAŠTIC :))
    A výborný asistent trenéra !!!! Sir Alex Ferguson má nástupce…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit