Home B-TÝM Skaštice B po dvou porážkách konečně vyhrály

Skaštice B po dvou porážkách konečně vyhrály

Publikované dne Neděle,Září 20, 2015 podle v B-TÝM

Po dvou kolech bez výhry dokázali naši hráči B týmu opět zabrat a získat tři body. V utkání v Kyselovicích si vytvořili velké množství šancí, ale využili jen tři. Zápas tak byl dramatický až do závěrečného hvizdu.

Festival zahozených šancí začal hned v 1. minutě zápasu. Gahura vystihl přihrávku soupeře a postupoval sám na brankáře. Toho dokázal obejít, ale míč do prázdné brány nenasměroval. Z další šance ale už udeřilo. Dvořák potáhl míč po pravé straně, před bránou našel volného JEŽÁKA, který střelou z první rozvlnil síť. I nadále pak to byli hráči Skaštic, kteří se svou kombinační hrou starali o rozruch před bránou soupeře. Na krásný pas Kvasničky si naběhl Sedlák,ale své sólo zakončil jen do boční sítě. A tak opět zafungovala spolupráce Ježák – Dvořák. Tentokrát si však role vyměnili a Martin DVOŘÁK  dal druhou branku Skaštic. Pak se ve dvou samostatných únicích ocitl Gahura. První zakončil jen do tyčky, ale při druhém už prostřelil domácího brankáře. Za Kyselovice byl aktivní hlavně záložník Přikryl, ale svou střelu z dobré pozice poslal jen nad bránu. Ke konci půle měli ještě dobré příležitosti Gahura a Ježák, ale stav se už neměnil.

Úvod druhého poločasu patřil jasně domácím hráčům. Ti dokázali využít chyby a laxnosti hostujícího mužstva. Nejdříve potrestali chybu ve středu pole a JANČÍK dal první gól domácích. Hned za dvě minuty se Kyselovice radovaly znova, když PŘIKRYL svůj přímý kop nasměroval přesně k tyči. Domácí měli na kopačce dokonce i vyrovnání,ale svou příležitost neproměnili. Pro hráče Skaštic byla tato desetiminutovka dostatečným varováním. Následně se hra odehrávala na domácí polovině a Skaštice si opět vytvořily velké množství šancí. Ale Rosecký nedokázal přehodit brankáře, Sedlákova hlavička se otřela o břevno. Poté byl v hlavní roli útočník Gahura. Ten měl další 4 tutovky, ale míč za záda domácího brankáře nedostal. A když, tak trefil tyč. A tak ke konci utkání ještě hrozili Kyselovice, ale brankář Lukáš Vymětal byl pozorný, všechny ošemetné situace dokázal vyřešit a vyrovnání nepřipustil.

Kyselovice – Skaštice B 2:3 (0:3)

Branky: 50. Jančík, 52. Přikryl – 8. Ježák, 25. Dvořák, 28. Gahura

Žluté karty: Křepelka – Sedlák, Brada

Rozhodčí: Mucha