Home A-TÝM Skaštice prohrály s Žalkovicemi po penaltách
formats

Skaštice prohrály s Žalkovicemi po penaltách

Publikované dne Neděle,Říjen 11, 2015 podle v A-TÝM

Hodnocení utkání z pohledu trenéra Skaštic Romana Koleniče:

Od první minuty bylo jasné jakým směrem se zápas bude odvíjet…hosté spoléhali na defenzivu a čekání na chybu soupeře, domácí opět hráli do plných. V 5. minutě jsme kopali dva rohy a oba nám naskytly gólové šance, první netrefil Frýdl ze tří metrů prázdnou branku, druhý hasili hosté na brankové čáře! Pokračoval tlak domácích, chvílemi to byl hokejový zámek, ale bohužel bez golového efektu.V době, kdy gól visel doslova ve vzduchu, udělali domácí hrubku při rozehrávce a gólovku hostů zneškodnil skvělým zákrokem Mňaček! Zbytek poločasu se odehrával pouze na polovině hostů a když další gólovou šanci neproměnil Vymětal, tak se šlo do kabin za bezbrankového skóre a je nutno dodat, že na straně Žalkovic stáli všichni svatí :-)

Druhý poločas přinesl stejný scénář, hosté trpělivě čekali na svou šanci a zabarikádovali vlastní pokutové území. Když další obrovskou možnost domácí neproměnili Vymětalem, přišel ojedinělý rohový kop hostů. V 68. minutě přízemní míč promáchl na přední tyči domácí Sova a překvapený hráč šťastně dopravil míč do sítě 0:1!!!  Domácí ovšem dál pokračovali v drtivém tlaku, poslali do hry dalšího útočníka Gahuru a zredukovali hru na 3 obránce. Gólové radosti se dočkali až v 83. minutě, když precizní centr dalšího střídajícího hráče Petrúska uklidil nekompromisně do sítě hlavou Ančinec 1:1. Závěr zápasu přinesl dalších pár závarů před brankou hostů, ale stav už se nezměnil a bod pro domácí je za předvedený výkon málo, navíc když v penaltovém rozstřelu totálně vyhořeli a proměnili pouze jeden pokutový kop.

Skaštice – Žalkovice 1:2 pp (0:0)

Branky: 86. Ančinec – 68. Veselý

Žluté karty: Sova – Juráň, Veselý

Rozhodčí: Surovec, Vobořil, Nevrla