Home STARŠÍ ŽÁCI Starší žáci nezvládli v Mrlínku penaltový rozstřel

Starší žáci nezvládli v Mrlínku penaltový rozstřel

Smolné utkání sehráli naši starší žáci na půdě Mrlínku. Hned ve 2. minutě zápasu se dostali do vedení, ale domácím se poměrně brzy podařilo vyrovnat. Pak se střídaly akce na obou stranách hřiště. Akce Skaštic ale byly nebezpečnější, ale dlouho se nedařilo našim hráčům skórovat. Až se přízemní střelou z přímého kopu prosadil Zaoral. Tentýž hráč přidal i třetí branku Skaštic a naši hráči tak do šaten odcházeli s dvoubrankovým vedením. Ovšem ve druhé půli už naši hráči nebyli pro domácího brankáře tak nebezpeční. A když se dostali do zakončení tak jejich střely pochytal spolehlivý domácí brankář nebo branka nebyla uznána pro ofsajd jako v případě Dočkala. Mrlínek cítil, že by mohl ještě s výsledkem něco udělat. Hostující brankář Hyánek svůj tým stále držel ve vedení. Ovšem domácí se přece jen dočkali korigující branky díky trefě Baďuříka. A ten samí hráč se prosadil ještě jednou, když krásnou přihrávku svého spoluhráče přetavil ve vyrovnávající gól. V penaltovém rozstřelu pak byli šťastnější domácí hráči, když se jim podařilo proměnit všech 5 penalt.

Mrlínek – Skaštice 4:3 pp (1:3)

Branky: 4. Duchoň, 50., 60. Baďuřík – 2. Dočkal, 20., 25. Zaoral

Žluté karty: Matuška – Zaoral

Rozhodčí: Antonín Novák