Home STARŠÍ ŽÁCI Starší žáci potřetí za sebou kopali penalty, tentokrát je však zvládli a zvítězili

Publikované dne Neděle,Říjen 4, 2015 podle v STARŠÍ ŽÁCI

Další remízový zápas sehráli naši starší žáci. Tentokrát však zvládli penaltový rozstřel a připsali si do tabulky dva body.

V neděli v pravé poledne přivítali naši starší žáci na svém hřišti soupeře z Chvalčova. Chvalčov se momentálně pohybuje na prvním místě tabulky. Naši žáci ale ukázali, že se nemusí bát žádného soupeře. Do týmu z Podhostýnska se pustili se svým typickým elánem a kombinační hrou. Bylo z toho dvoubrankové poločasové vedení díky brankám Bureše a Zaorala. Ve druhé části hry už se ale brankově dokázal prosadit i soupeř. Hostům se podařilo snížit, ale hned za dvě minuty opět skórovali domácí díky gólu Symerskýho. V závěru už Chvalčov vsadil vše na útočnou kartu. A to se jim vyplatilo. Díky dvěma brankám v posledních 5 minutách hry dokázali hostující hráči vyrovnat. Utkání našich hráčů tedy potřetí za sebou skončilo nerozhodně a musely rozhodnout penalty. V nich tentokrát naši hráči prokázali pevnější nervy a zvítězili.

Skaštice – Chvalčov 4:3 pp (2:0)

Branky: 10. Bureš, 22. Zaoral, 42. Symerský – 40., 66. Šmíd, 69. Mejvald

Rozhodčí: Voříšek

Hyánek J. – Symerský, Huňa, Zůvala (K), Sklenář, Nesvadba, Bureš, Zaoral