Home A-TÝM Skaštice první přípravný zápas zvládly
formats

Skaštice první přípravný zápas zvládly

Publikované dne Pondělí,Leden 22, 2024 podle v A-TÝM

Do tvrdé zimní přípravy už vstoupilo i naše mužstvo. Po dvou trénincích sehrálo v sobotu na umělé trávě v Kroměříži první přípravné utkání.

V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal. Oba týmy jsou v úvodu zimní přípravy a bylo viděno hodně nevynucených ztrát na obou stranách hřiště. První velkou příležitost měli hosté z Brumova, ale brankář Vrba samostatný nájezd z pravé strany zneškodnil. Skaštice se dostaly do vedení po krásné střele do rohu brány. Ve druhém poločase se sestavy prostřídaly a větší herní kvalita byla postupně na straně divizního týmu. S velkou chutí hrál aktivní Gojš, který svým pohybem dělal soupeři problémy. Skaštice nakonec zvítězily 4:0. Dalším soupeřem našeho mužstva bude okresní soupeř tým Morkovic. Zápas se odehraje v neděli od 15 hodin na umělé trávě v Kroměříži.

Skaštice – Brumov 4:0 (1:0)

Branky: Vymětal R., Konečník, Menšík 2

Rozhodčí: Mrázek – Sucharski, Hebnar