Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Béčko prohrálo v Záhlinicích
formats

Béčko prohrálo v Záhlinicích

Publikované dne Úterý,Říjen 18, 2022 podle v B-TÝM

Hodnocení trenéra Antonína Sovy:

Dnes nám domácí ukázali, jak jednoduchý dokáže fotbal být. Hlavně v útočné fázi. My pořád zbytečně volíme to nejsložitější řešení. Strašně soupeřům ulehčujeme naší nedůsledností v bránění střílení gólů. Dát venku tři branky a nevyhrát, to je něco špatně. Druhý poločas v Záhlinicích nám naopak dokázal, že můžeme hrát vyrovnaně s kýmkoli v soutěži, jen udržet naši koncentraci a důslednost po celý zápas.

Záhlinice – Skaštice „B“ 5:3 (3:0)

Branky: 14., 16. Paštěka, 19. Malát D., 65. Malát P., 82. Dušek – 72. Menšík, 76. Oračko, 77. Růžička

Žluté karty: Mrkvica, Navrátil, Paštěka, Dutkevič

Rozhodčí: Vymazal

Diváci: 95

Sestava Skaštic B:

Trampota – Novák, Beneš, Sedlák, Menšík – Rosecký (65. Růžička), Škrabana (35. Hyánek (46. Icela), Uličný, Zůvala – Vymětal, Ježák (K)

Trenér: Antonín Sova

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit