Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice nestačily na nováčka soutěže
formats

Skaštice nestačily na nováčka soutěže

Publikované dne Pondělí,Srpen 15, 2022 podle v A-TÝM

Skaštice ke druhému soutěžnímu utkání vyjížděly k nováčkovi soutěže týmu Šternberku. Domácí předvedli hlavně v ofenzivě svou kvalitu a když k tomu přidali nováčkovský elán zaslouženě zvítězili.

Skaštice úvod utkání vůbec nezachytily. Domácí hýřili pohybem a rychlou hrou se dostávali do šancí. Hostující hráči jen díky brankové konstrukci a brankáři Vrbovi drželi nerozhodný stav. Skaštice se vzpamatovaly až po 30 minutách hry. Zlepšily důraz a pohyb a i kombinace byla přesnější. Ale nadějně vypadající akce, hlavně po pravé straně, nedokázali dohrát do přesnějšího zakončení. Naopak domácí neustále hrozili svou přímočarostí a rychlým přechodem do útoku. Skaštice dostaly velkou možnost jít do vedení. Domácí stoper srazil v pokutovém území Červenku a rozhodčí nařídil pokutový kop. Ten ovšem Konečník nedokázal proměnit. V poločase tak svítil na ukazateli nerozhodný výsledek.

Ve druhé půli se už přítomní diváci branek dočkali. Zezačátku nevině vypadající situace dopadla tak, že domácí střelec LOŠŤÁK dostal před bránu přesný míč a usměrnil ho do protipohybu brankáře. Než se hostující mužstvo dokázalo z inkasované branky vzpamatovat tak už to bylo o dva góly. Domácí mladíček ZVĚDĚLÍK si naběhl za hostující obranu. Míč mu ideálně do běhu naservíroval obránce Koutek a skaštický brankář kapituloval podruhé. Naděje Skaštic ožily o chvíli později, když zmatku před domácí bránou využil Lukáš MOTAL, který dotlačil míč do sítě. Kontaktní branka opět nabudila hostující hráče. Ti se snažili o vyrovnání stavu. Ale řešení jejich finální fáze bylo nepřesné a překvapit domácí obranu se jim příliš nedařilo. Naopak domácím hráčům se otvírali mezery v hostující obraně čehož se snažili rychlý domácí útočníci maximálně využít. Rozhodnutí nakonec padlo v 75. minutě. To se podruhé v utkání prosadil ZVĚDĚLÍK a třetí brankou utkání rozhodl. Skaštice tak budou muset o první letošní body zabojovat v dalším utkání s HFK Olomouc.

Šternberk – Skaštice 3:1 (0:0)

Branky: 52. Lošťák, 55., 75. Zvědělík – 58. Motal L.

Žluté karty: Hustý – Zavadil, Motal L.

Rozhodčí: HABERMANN – Grečmal, Řezníček

Delegát: Ludvík

Diváci: 380

Sestava Skaštic:

Vrba – Berčík (84. Vymětal), Motal T., Glozyga, Štěpják (84. Zůvala) – Červenka (76. Oračko), Motal L., Frýdl, Zavadil, Sedlák – Konečník (K)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit