Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Áčko poprvé na jaře zvítězilo
formats

Áčko poprvé na jaře zvítězilo

Publikované dne Pondělí,Duben 25, 2022 podle v A-TÝM

První jarní vítězství si v neděli připsali naši hráči a odskočili tak od posledním dvěma celkům tabulky.

Skaštice od začátku utkání hrály velmi koncentrovaně a postupem času začaly přebírat otěže utkání. První střelecké pokusy ještě nebyly úspěšné. Po pěkné kombinaci a průnikové přihrávce Zavadila se k míči dostal KONEČNÍK a přízemní střelou poprvé skóroval. Hostujícím hráčům se dařilo narušovat domácí rozehrávku a měli tak hodně získaných míčů už na soupeřově polovině. Po půl hodině hry se Skašticím povedla další akce na jejímž konci stál opět KONEČNÍK. Jeho střela zapadla za bezmocného brankáře domácích.

Ve druhé půli se očekával nápor domácích, kteří chtěli utkání zdramatizovat. Ale Skaštice odpověděly nejlepším možným způsobem. Rychlý brejk zakončil opět KONEČNÍK  a dovršil tak svůj hattrick. Všechovice si poté vytvořily náznaky šancí, ale buď je zradila nepřesná koncovka a nebo pozorný brankář Vrba. I hosté mohli ještě svůj náskok navýšit, ale Zavadil a ani střídající Látal už další branku nepřidali.

Všechovice – Skaštice 0:3 (0:2)

Branky: 24., 36., 54. Konečník

Žluté karty: Plešek P., Plešek J., Dluhoš, Lasovský – Frýdl

Rozhodčí: Kostelník – Šimoník, Zapletal

Delegát: Boček

Sestava Skaštic:

Vrba – Menšík, Glozyga, Štěpják, Sedlák – Petrúsek (66. Látal), Motal L., Frýdl, Červenka (56. Vymětal) – Zavadil (81. Číhal), Konečník (K)(66. Drábek)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit