Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Áčko vstoupilo do sezóny vítězstvím v Přerově
formats

Áčko vstoupilo do sezóny vítězstvím v Přerově

Publikované dne Neděle,Srpen 6, 2023 podle v A-TÝM

Vítězstvím vstoupilo naše mužstvo do dalšího divizního ročníku. Bonusem je i čisté konto pro brankáře Marka Vrbu.

Naše mužstvo vstoupilo do zápasu s cílem přečkat úvodní nápor domácích. To se podařilo. Přerov si nějakou výraznější šanci nevypracoval a postupně se naše mužstvo dostávalo do tempa. Brzy se předvedla naše staronová posila Honza GOJŠ. Ten utekl obráncům, navedl si míč na svou silnější levou nohu a přízemní střelou k tyči otevřel gólový účet Skaštic v nové sezóně. Poté si vybrala slabší chvilku defenziva Skaštic. Domácí si vypracovali svou největší brankovou příležitost v utkání. Ale Repček v samostatném úniku nevyzrál na brankáře Vrbu. A tak opět udeřili hosté. Domácí brankář vyrazil Gojšovu střelu jen k nohám MENŠÍKA, který míč poslal neomylně pod břevno.

Ve druhé půli to byly opět Skaštice, které diktovaly tempo hry. Hráči Přerova jen stěží hledali recept na překonání hostující defenzivy. Naopak naše mužstvo mělo další příležitosti k navýšení vedení. Střela Frýdla skončila na břevně a Sedlákův projektyl zastavil domácí obránce. Skaštice si zkušeně držely svůj náskok a po vyloučení domácího hráče už Přerov neměl dostatek sil na zdramatizování stavu. Skaštice tak získaly zaslouženě tři body.

Přerov – Skaštice 0:2 (0:2)

Branky: 15. Gojš, 31. Menšík

Žluté karty: Repček, Kocian V., Javora, Braun, Chuda (trenér) – Motal

Červená karta: Repček

Rozhodčí: Prokůpek – Šimoník, Korch

Delegát: Piňos

Diváci: 220

Sestava Skaštic:

Vrba – Beneš, Glozyga, Štěpják, Sedlák – Motal (65. Konečník), Frýdl, Pospíšil, Menšík (69. Kvasnička) – Zavadil (78. Vymětal), Gojš (78. Zůvala)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit