Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Áčko zvítězilo v Bzenci
formats

Áčko zvítězilo v Bzenci

Publikované dne Pondělí,Červen 13, 2022 podle v A-TÝM

Poslední venkovní výjezd zvládli naši hráči na jedničku. Hned v úvodu duelu si vypracovali rozhodující dvoubrankový náskok. Domácím se podařilo snížit až v posledních vteřinách hry.

V Bzenci je krásné hřiště, které jak se v úvodu zdálo, více vyhovovalo hostujícímu týmu. Domácí hráči byli častěji v držení míče, ale své náznaky šancí nedokázali zužitkovat. A tak se během 5 minut dvakrát radovali hráči Skaštic. Nejprve Červenka své sólo zakončil střelou, kterou mu brankář vyrazil, ale pouze k dobíhajícímu KONEČNÍKOVI, který hlavou usměrnil míč do sítě. Při druhé brance si oba hráči spolupráci zopakovali, ovšem s tím rozdílem, že zakončoval ČERVENKA a jeho přesná hlavička mířila přesně pod břevno. Hráči Bzence se snažili zápas zdramatizovat vstřelením branky. Ale nedokázali překonat obranu Skaštic a nebo si vylámali zuby na pozorném brankáři Vrbovi.

Začátek druhé půle se opět vydařil hostům. Domácí brankář vyrazil nepříjemnou střelu, odražený míč si našel dobíhající SEDLÁK a s pomocí břevna a domácího obránce vsítil svůj první divizní gól. Bzenec si i poté vytvořil herní i územní převahu, ale v útočné fázi nedokázal překvapit hostující obránce. Čestný úspěch zaznamenali domácí až v posledních vteřinách hry. Skaštická obrana odvrátila centrovaný míč k volnému KNOTKOVI a ten přehodil vybíhajícího gólmana Vrbu. Skaštice tak nakonec čisté konto neudržely, ale odvezly si všechny tři body.

S divizním ročníkem 21/22 se naše mužstvo rozloučí v sobotu na domácím hřišti proti týmu Kozlovic.

Bzenec – Skaštice 1:3 (0:2)

Branky: 90. Knotek – 10. Konečník, 15. Červenka, 47. Sedlák

Žluté karty: Daníček, Zůbek – Glozyga

Rozhodčí: Poláček – Šimoník, Kostelník

Delegát: Kundelius

Diváci: 130

Sestava Skaštic:

Vrba – Glozyga, Motal T., Štěpják, Sedlák – Menšík, Látal (62. Petrúsek), Motal L., Frýdl – Červenka (68. Vymětal), Konečník (K)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit