Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Béčko dokázalo v posledním podzimním utkání přestřílet Pravčice
formats

Béčko dokázalo v posledním podzimním utkání přestřílet Pravčice

Publikované dne Úterý,Listopad 1, 2022 podle v B-TÝM

Na půdu do Pravčic jsme si zajížděli pro tři body, ale hlavně první poločas nás přesvědčil o tom, že postavení domácích v průběžné tabulce není úplně odpovídající kvalitě jeho týmu.

Začátek prvního poločasu patřil jednoznačně domácím, kteří lepším dostupováním a jednoduchým přechodem do útoku naší obraně hodně zatápěli. Důsledkem a odměnou větší chuti do zápasu jim bylo vedení 2:0. Naši hráči, ale i za nepříznivého stavu nesložili zbraně a do konce prvního poločasu dokázali srovnat. Nejprve se důrazem po rohovém kopu prosadil skaštický kanonýr JEŽÁK a v poslední minutě prvního poločasu využil zmatky před brankou záložník RŮŽIČKA, který propálil vše, co mu stálo v cestě.

Do druhého poločasu náš tým už nastoupil s větším klidem, přehrával domácí ve středu hřiště a díky tomu se stupňovala naše převaha. Po neproměnění svých šancí obou mužstev se o změnu skóre zasloužil až střídající ROSECKÝ, který svým prvním dotekem na hřišti nedal domácímu brankáři šanci. V tuto chvíli jsme byli lepším týmem. S chutí hrající Rosecký se následně dostával do dalšího zakončení, kterého domácí obrana zastavila nedovoleně. ŠKRABANA z nařízeného pokutového kopu navýšil průběžný stav na rozdíl dvou branek. Skaštické béčko bylo při chuti a po sérii rohových kopů se podruhé v utkání prosadil kapitán JEŽÁK. Zápas tak směřoval do jasného konce pro náš tým, ale opak byl pravdou. Domácím se v závěru utkání, díky většímu důrazu a naší nedůsledností při bránění standardních situací, podařilo snížit na rozdíl jediného gólu. A to bylo i to poslední, co se na hřišti odehrálo. „Naše vítězství bylo utrpěné, ale o to důležitější“ zhodnotil tento zápas jednoduše trenér Sova.

 

Pravčice – Skaštice „B“ 4:5 (2:2)

Branky: 4., 90. Janováč, 19. Svrček, 77. Lukeš – 30. Sedlák, 45. Růžička, 61. Rosecký, 70. Škrabana z pen., 76. Ježák

Žluté karty: Rozsypal, Želizňák, Svrček – Ježák, Sova

Červená karta: Brada

Rozhodčí: Benedikt

Diváci: 100

Sestava Skaštic „B“:

Trampota – Bubla P., Štěpják, Icela, Sedlák (71. Novák) – Zůvala, Škrabana (77. Vymětal L.), Uličný, Růžička (61. Rosecký) – Oračko, Ježák (K)

Trenér: Antonín Sova

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit