Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Béčko přehrálo Žalkovice a postoupilo do 2. kola Okresního poháru
formats

Béčko přehrálo Žalkovice a postoupilo do 2. kola Okresního poháru

Publikované dne Pondělí,Červenec 25, 2022 podle v B-TÝM

V boji o postup do dalšího kola poháru OFS Kroměříž zajížděla naše rezerva do nedalekých Žalkovic. Hráči Žalkovic dokázali v minulém ročníku dojít až do finále tohoto poháru a prohráli až na penalty s favoritem soutěže SK Hanáckou Slávií Kroměříž B.

Začátek utkání byl vyrovnaný a hrálo se převážně ve středu pole. Na obou týmech bylo patrné, že se jednalo o první soutěžní utkání po delší době. Naši hráči se dostali do tempa přece jen dříve než soupeř a důsledkem toho bylo vidět několik podařených kombinačních akcí, které ale nedokázali ve finále proměnit. Z ojedinělé akce domácích naopak musel náš brankář Trampota čelit samostatnému úniku domácího útočníka Horáka, ale s jeho pokusem si poradil a podržel tak svůj tým v bezbrankovém stavu.  Tlak na domácí z naší strany sílil a důsledkem toho bylo zahrávání několika standartních situací. Ze série rohových kopů se podařilo nakonec domácí obranu pokořit a to důraznou hlavou stopera Motala. Netrvalo dlouho a po dalším rohovém kopu se prosadil taktéž hlavou Zůvala a stanovil tak poločasový výsledek 0:2.

Začátek druhého poločasu přinesl opět vyrovnanější hru obou týmů. Po chybě v rozehrávce naší obrany se do protiútoku dostal domácí kapitán Janečka a svoji šanci nekompromisně proměnil, snížil na 1:2 a vnesl naději svému týmu s výsledkem ještě něco udělat. Veškeré naděje domácích ale sebral Ježák, který po individuální akci zvýšil na 3:1 a prakticky rozhodl o utkání. Domácí už neměli sílu na srovnání, naopak naši hráči již kontrolovali stav utkání a soupeři již nic nedovolili. Konečnou podobu výsledku 1:4 pečetil Škrabana výstavním přímým kopem.

Ve druhém kole poháru OFS Kroměříž, hraném v neděli 31.7.2022 na domácím hřišti, narazí náš B-tým na hráče ze Slavkova pod Hostýnem, který v prvním kole vyřadil tým Martinic poměrem 7:1.

Žalkovice – Skaštice „B“ 1:4 (0:2)

Branky: 56. Janečka – 34. Motal, 36. Zůvala, 64. Ježák, 72. Škrabana

Žluté karty: Otáhal

Rozhodčí: Zalabák – Kunčar

Diváci: 100

Sestava Skaštic „B“:

Trampota – Bubla, Motal, Pitron, Menšík – Zůvala (80. Vymětal L.), Škrabana, Novák (62. Icela), Rosecký – Ježák (K), Židlík (76. Růžička)

Trenér: Antonín Sova

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit