Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Béčko schytalo debakl v derby s Hulínem
formats

Béčko schytalo debakl v derby s Hulínem

Publikované dne Neděle,Květen 14, 2023 podle v B-TÝM

Po týdnu sehrálo naše „B“ mužstvo derby se sousedním mužstvem. Tentokrát ovšem našemu týmu utkání vůbec nevyšlo. První poločas od našich hráčů ještě snesl nějaké měřítko, ale ve druhém už hrál pouze soupeř. Nakonec z toho byla jasná porážka a naše mužstvo utrpělo debakl.

Hodnocení trenéra Antonína Sovy:

Po posledním vzájemném střetnutí jsme měli Hulínu co vracet, ale dostali jsme stejný direkt jako na podzim. Hosté nemuseli podat nikterak oslnivý výkon, a přesto to na nás přesvědčivě stačilo. Měli jsme strašně moc ztrát a chyb, tím jsme to soupeři celé ulehčili. Naše týmové i individuální výkony jsou jako na houpačce. Tento nedůstojný výsledek musíme odčinit nejlépe hned v příštím kole, ale v naší hře oproti dnešku musíme změnit prakticky úplně vše.

Skaštice „B“ – Spartak Hulín 0:5 (0:1)

Branky: 7. Kubo, 51. Navrátil, 66. Hradil, 80. Karamon, 88. Matula

Žluté karty: Židlík – Hradil, Vaculík

Rozhodčí: Skyba – Chytil

Diváci: 85

Sestava Skaštic „B“:

Trampota – Bubla P., Sova, Vymětal R., Mareček (46. Zaoral) – Zůvala, Škrabana, Uličný, Rosecký (81. Kršek) – Židlík (64. Růžička), Ježák (K)

Trenér: Antonín Sova

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit