Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice porazily lídra soutěže Slavičín
formats

Skaštice porazily lídra soutěže Slavičín

Publikované dne Neděle,Květen 14, 2023 podle v A-TÝM

Konečně se podařilo zvítězit na domácím hřišti. Skaštice poprvé v jarní části dokázaly vyhrát před svými fanoušky. Lídra soutěže celek Slavičína porazily docela v poklidu 3:1.

Hosté ze Slavičína sice jako první zahrozili, ale nepříjemný míč před domácí bránu nenašel adresáta. A tak převzali aktivitu domácí. Hlavně v záložní řadě svého soupeře přehrávali. A po zásluze se dostali do vedení. Zavadil krásnou přihrávkou našel volného KONEČNÍKA, který po třízápasovém půstu zase skóroval. Ovšem po úvodní brance domácí trochu polevili. Trochu se zalekli toho, že vedou a pustili svého soupeře více do hry. Toho zkušený protivník využil. Slavičín těžil hlavně z dlouhých autů svého obránce Deklevy. A byla to právě zimní posila soupeře, která vyrovnala, když sek němu vrátil odražený míč a DEKLEVA ho napálil do sítě. Ve zbytku prvního poločasu byli hosté lepším týmem a mohli dokonce stav úplně otočit. Ale Staňka v úniku vychytal brankář Vrba.

Druhý poločas ale začali lépe opět domácí hráči. Svou aktivitu přetavili i ve vedoucí branku. Číhal ještě hlavičkoval pouze do tyče, ale odražený míč vrátil do brány dorážející Lukáš MOTAL. Hosté ze Slavičína v poločasové pauze přeskupili sestavu. Juřica se přesunul do útoku a začal trochu zatápět domácí obraně. Ale ta si společně s brankářem Vrbou věděla rady jak ho zastavit. Po hodině hry došlo k vyloučení hostujícího hráče, který žádal po rozhodčím penaltu a uštědřil mu pár štiplavých slov. Jelikož už jednu žlutou kartu měl tak obdržel červenou. A o několik minut později vyrobili hostující hráči chybu v rozehrávce a domácí hráči postupovali tři sami na brankáře. FRÝDL vzal zodpovědnost na sebe a střelou kolem brankáře dal svému týmu dvoubrankové vedení, které už se dokonce duelu nezměnilo.

Skaštice tak získaly teprve druhou jarní výhru.

Skaštice – Slavičín 3:1 (1:1)

Branky: 23. Konečník, 50. Motal L., 70. Frýdl – 40. Dekleva

Žluté karty: Frýdl, Zavadil – Naňák, Juřica

Červená karta: Naňák

Rozhodčí: Teber – Mayer, Štipčák

Delegát: Prokop

Diváci: 183

Sestava Skaštic:

Vrba – Beneš, Motal T., Číhal, Sedlák – Zavadil (81. Zůvala), Motal L., Skyba, Menšík (73. Látal) – Frýdl, Konečník (K)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit