Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Béčko v Okresním poháru postoupilo do semifinále
formats

Béčko v Okresním poháru postoupilo do semifinále

Publikované dne Pondělí,Srpen 1, 2022 podle v B-TÝM

B-tým Skaštic dokázal i ve druhém zápase Okresního poháru zvítězit a zajistil si tak účast v semifinále této soutěže. Na domácím hřišti naši hráči po dobrém a soustředěném výkonu porazili 5:0 soupeře ze Slavkova pod Hostýnem.

Ze začátku utkání působili domácí vlažným dojmem. Klid do své hry jim nepřinesl ani vedoucí gól z  5. minuty, který zaznamenal agilní ROSECKÝ. Mladý houževnatý soupeř z pod Bystřice přehrával naše mužstvo převážně ve středu hřiště a důsledkem toho měl několik střeleckých pokusů ze střední vzdálenosti, které ovšem mířili mimo bránu domácího brankáře Večeři. Postupem času se dostali domácí hráči do provozní teploty, hru vyrovnali a důsledkem toho bylo i navýšení brankového účtu. Nejdříve se ve 30. minutě trefil krásnou střelou ze střední vzdálenosti ZŮVALA a o šest minut později stanovili poločasový výsledek 3:0 kapitán JEŽÁK.

Druhý poločas naše mužstvo již kontrolovalo svoji hru a hráčům ze Slavkova toho na své polovině moc nedovolilo. Naopak na útočné polovině bylo vidět několik zajímavých situací. Prosadit se podařilo po individuální akci z 62. minuty ZAVADILOVI a šest minut před koncem utkání svým důrazem stanovil konečný stav ORAČKO. Za rozhodnutého stavu v závěru utkání, mohli hosté po sympatickém a bojovném výkonu zaznamenat alespoň čestný zásah po sólovém úniku svého hráče, ale domácí brankář Večeřa byl proti a uhájil tak čisté konto.

Příští neděli 7.8.2022 od 17:00 hodin začíná nový ročník Okresního přeboru Kroměříž. Naším soupeřem na domácím hřišti bude tým SK Žeranovice.

Skaštice „B“ – Slavkov pod Hostýnem 5:0 (3:0)

Branky: 5. Rosecký, 30. Zůvala, 36. Ježák, 62. Zavadil, 84. Oračko

Bez karet

Rozhodčí: Vymětal – Černovský, Chytil

Diváci: 110

Sestava Skaštic „B“:

Večeřa – Bubla P. (63. Beneš), Icela, Vymětal R., Pitron – Zůvala, Škrabana, Zavadil (63. Růžička), Rosecký (46. Oračko E.) – Židlík (46. Novák), Ježák (K)(55. Hyánek Jakub)

Trenér: Antonín Sova

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit