Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Béčko vydřelo první tři body proti Zborovicím „B“
formats

Béčko vydřelo první tři body proti Zborovicím „B“

Publikované dne Středa,Srpen 23, 2023 podle v B-TÝM

K zápasu do Zborovic jsme odjížděli s velkým respektem. I přes skutečnost, že se jedná o nováčka soutěže, tak soupeřovi hráče známe a víme jak se na hřišti prezentují. Očekával jsme od domácích kombinační hru s rychlým přechodem do útoku a to se potvrdilo. V extrémním horku jsme proto zvolili hrát z bloku, zbytečně neztrácet získané míče, držet míč co nejdéle na svých kopačkách a využívat naopak naše přechody do útoku. Zvolená taktika neznamená ještě úspěch, ale kluci na hřišti k tomu co jsme chtěli hrát, byli po celé tkání plně koncetrovaní s odhodláním vyhrát a to byl zásadní aspekt k dnešnímu vítězství.

 

Od začátku utkání byli domácí více na míči, ale převážně ve středu hřiště. Do vyložených šancí se přes dobře fungující naši obranu dostávali jen velmi z těžka. Veškeré šance neměly gólové parametry a brankář Vymětal si s tím dokázal s přehledem poradit. Naopak na druhé straně, jsme postupně začali domácí obranu trápit a hra se více vyrovnávala. Do vedení se nám podařilo jít z rohového kopu, kdy se prosadil MOTAL Tomáš. Obraz hry se nadále neměnil. Chvíli před poločasem byl aktivní Zůvala faulován a k volnému přímému kopu se postavil levonohý MAREČEK a výstavní trefou nás poslal do vedení 2:0. V prvním poločase stojí za zmínku ještě pokusy Škrabani z půlky hřiště o přehození domácího brankáře Kocourka, ale ten jeho pokusy dokázal zneškodnit. Chvíle našeho středopolaře však měla ještě přijít.

 

Do druhého poločasu jsme šli s tím, že chceme dobře rozehraný zápas hlavně dovést do vítězného konce. Domácí více vysunuli svůj klenot Ivana Gropla a byli v útoku o poznání nebezpečnější. Netrvalo dlouho a domácí snížili na rozdíl jedné branky. Naše obrana nezachytila záběh aktivního Uhrinovského a ten střelou na vzdálenější tyč nedal jinak pozornému Vymětalovi šanci. My dnes ale prostě prohrát nechtěli a už jsme Zborovicím toho moc nedovolili, vyjma pár standardek z větší dálky. Do konce zbývalo 20 minut a utkání bylo pořád otevřené. Ambice domácích na vyrovnání utnul ŠKRABANA, když svým třetím pokusem téměř z půlky hřiště již domácího brankáře dokázal pokořit – krásný fotbalový moment. Chvíli na to přišel černý moment celého utkání v podobě zranění domácího Gropla. Po jeho odstoupení se zápas už jen dohrával.

 

Všichni naši hráči zaslouží absolutorium za předvedený výkon.

Příští týden zajíždíme k dalšímu venkovnímu zápasu do Slavkova pod Hostýnem a budeme chtít body ze Zborovic samozřejmě potvrdit.

Zborovice „B“ – Skaštice „B“ 1:3 (0:2)

Branky: 50. Uhrinovský – 23. Motal T., 40. Mareček, 71. Škrabana

Bez karet

Rozhodčí: Mucha – Zelinka, Hebnar

Diváci: 70

Sestava Skaštic „B“:

Vymětal L. – Bubla L., Novák, Motal T., Mareček – Látal Jos. (80. Vojtášek), Škrabana, Uličný, Rosecký – Ježák (K), Zůvala

Trenér: Antonín Sova

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit