Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM BŘEST – SKAŠTICE 2:4 (2:1)
formats

BŘEST – SKAŠTICE 2:4 (2:1)

Publikované dne Úterý,Březen 25, 2008 podle v A-TÝM

Ivo Frýdl, trenér Skaštic: Do zápasu jsme šli s jediným cílem, jímž bylo vítězství. Od úvodního hvizdu jsme diktovali tempo hry a 7. minutě vstřelil P. Frýdl branku na 0:1. Během dalších dvaceti minut jsme si vytvořili čtyři brankové příležitosti, které jsme bohužel neproměnili. To se nám stalo osudným a domácí otočili výsledek na svou stranu. Do druhého poločasu jsme vstoupili s tím, že chceme co nejrychleji vyrovnat, ovšem po naší chybě kopali domácí pokutový kop, který naštěstí neproměnili. V 65. minutě vyrovnal Chorý na 2:2. Od tohoto okamžiku jsme Břest zatlačili na jejich polovinu a vytvářeli jednu šanci za druhou. Kýžený výsledek byl dosažen v 81. minutě, kdy Chorý zvýšil na 2:3 a v 88. minutě upravil Lehkoživ na konečných 2:4. I když náš herní výkon nebyl výborný, vítězství bylo zcela zasloužené.

Branky: P. Frýdl, Chorý 2, Lehkoživ

Sestava: Nevařil-Sehnal, Klammert, Janalík, Zavřel, Bubla, Frýdl I, Lehkoživ, Frýdl P., Chorý, Vojtášek.
 Střídali: Macho za P. Frýdla a M. Frýdl za Tomáše Zavřela.

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit