Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Diváci v Nových Sadech se branek nedočkali
formats

Diváci v Nových Sadech se branek nedočkali

Publikované dne Neděle,Březen 17, 2024 podle v A-TÝM

Hodnocení utkání z pohledu trenéra Skaštic Lukáše Batíka:

Se získaným bodem jsme spokojeni. Na těžkém terénu jsme byli o chlup lepší, fotbalovější. Ale stejně jako soupeř jsme byli v koncovce bezzubí. Všichni očekávali nelehký duel, kterému neprospěla kvalita terénu. Už po našem příjezdu jsme zaznamenali, že hlavní hřiště nebylo připravené. Při rozcvičce byl trenér velmi blátivý, proto se dalo očekávat, že spíše než fotbal nás čeká soubojová kopaná. Hráči do všeho šli na sto deset procent, nechali na hřišti srdce a pot. Každý propadlý balon, prohraný souboj totiž znamenal velké nebezpečí inkasování branky. V první půli jsme byli fotbalovější, více jsme kombinovali chtěli hrát, ovšem terén nám toho moc nedovoloval. Soupeř naopak předváděl spíše nakopávaný fotbal.  Byl to duel o jedné brance, které jsme byli asi malinko blíže my. Největší možnost spálil Tomáš Motal, když hlavičkou těsně minul odkrytou bránu. I tak máme z remízy radost. Velmi si cením, že jsme na půdě soupeře nedostali gól, velký podíl na tom má i brankář Vrba,“

 

Nové Sady – Skaštice 0:0

Žluté karty: Dokoupil, Krátký, Foukal, Sobek (trenér) – Vrba, Menšík, Kvasnička

Rozhodčí: Janeček – Godfryd, Kovařik

Delegát: Langhammer Luděk

Diváci: 120

Sestava Skaštic:

Vrba – Beneš, Glozyga, Motal T., Menšík – Kvasnička, Frýdl (70. Látal), Pospíšil, Gojš – Zavadil (84. Sedlák), Konečník (K)

Trenér: Lukáš Batík

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit