Facebook YouTube E-mail
Home Dorost Dorost si vyzkoušel závěrečné penalty
formats

Dorost si vyzkoušel závěrečné penalty

Publikované dne Neděle,Září 15, 2019 podle v Dorost

Po druhém vítězství v sezóně sahal skaštický dorost. V první půli se naše mužstvo prezentovalo slušným výkonem a díky přesné trefě ZAORALA se dostalo do vedení. Naši hráči měli i další možnosti k navýšení vedení, ale ty zůstaly nevyužity. Ve druhé části se hrálo hodně ve středu pole a s přibývajícím časem se Skaštice snažily udržet své těsné vedení. To se jim však nakonec nepodařilo. Jedinou větší chybu domácí obrany v zápase dokázal potrestat hostující HAMBÁLEK a poslal utkání do penaltového rozstřelu. V něm bylo úspěšnější domácí mužstvo. Všech pět penaltových exekutorů udrželo nervy na uzdě a rozvlnilo síť za hostujícím brankářem. Jeden z hostujících střelců nasměroval svůj pokus do tyče a Skaštice si tak připsaly druhý plusový bod.

Skaštice – Kostelec u Zlína 2:1 pp (1:0)

Branky: 27. Zaoral – 88. Hambálek

Bez karet

Rozhodčí: Hušek

Diváci: 50

Sestava Skaštic:

Trampota – Chupík (K), Novák, Makový, Růžička – Bureš, Hyánek, Daněk, Gabrhelík – Oračko, Zaoral

Střídali: Gabor, Hrabal, Neuwirt, Zapletal

Trenéři: Radovan Stančík, Stanislav Škrabana

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit