Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Duel se Vsetínem rozhodla jediná branka
formats

Duel se Vsetínem rozhodla jediná branka

Publikované dne Pondělí,Srpen 8, 2022 podle v A-TÝM

Skaštice herně i kombinačně svého soupeře přehrály. Ovšem fotbal se hraje na góly a ten vsítili hosté. V poslední minutě využil zaváhání domácího obránce střídající Zbranek a rozhodl tak o těsné výhře týmu ze Vsetína.

V úvodních minutách se domácí mužstvo po letní pauze zahřívalo a hledalo rytmus. Toho dokázal soupeř využít a po rychlé křídelní akci spálil tutovku Hruška. Další možnost Vsetína zastavil výborným zákrokem Večeřa. Ovšem poté už se hrálo převážně na půli hostujícího týmu. Skaštice se snažily překonat hostující defenzivu. Červenka se ocitl v nadějné pozici, ale se zakončením příliš otálel. Neujal se ani přímý kop Konečníka a Zavadilovi se zakončení z hranice penalty nevydařilo.

Ve druhé půli byl k vidění podobný obraz hry. Vsetín spoléhal na poctivou defenzivu a domácí se snažili najít recept na její překonání. Velkou příležitost na vstřelení první branky měl Zavadil, ke kterému se odrazil míč po rohovém kopu, ovšem ani nadvakrát nedokázal dostat míč za Eliášovi záda. V nadějné pozici se ocitl i Menšík, ale jeho technická střela mířila nad bránu. Pro změnu hlavou to zkoušel Motal, ale ani jeho pokus se mezi tři tyče nevešel. Na druhé straně zahrozil střídající Zbranek, jehož hlavička šla jen těsně kolem pravé tyče domácí brány. Když už se zdálo, že diváci v úvodním zápase sezóny branku neuvidí tak přišla chyba domácího hráče. Toho o míč připravil atakující ZBRANEK a po kličce gólmanovi rozhodl toto utkání.

Skaštice – Vsetín 0:1 (0:0)

Branky: 89. Zbranek

Žluté karty: Motal L., Motal T.,  – Hretsaichuk, Hruška

Rozhodčí: Ehrenberger – Čampišová, Matulík

Delegát: Krajča

Diváci: 182

Sestava Skaštic:

Večeřa – Menšík (83. Drábek), Motal T., Glozyga, Sedlák – Berčík, Motal L., Frýdl, Červenka (66. Oračko) – Zavadil, Konečník (K)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit