Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM I přes slabý výkon získal náš A-tým tři body
formats

I přes slabý výkon získal náš A-tým tři body

Publikované dne Neděle,Červen 5, 2016 podle v A-TÝM

Hráči A-týmu Skaštic nastoupili k dalšímu domácímu zápasu, tentokrát proti houževnatému mladému týmu z Dolního Němčí. Domácím se v posledním kole v derby v Žalkovicích nepodařilo po dobrém herním výkonu skórovat a tak vyšli bodově naprázdno. Náš soupeř zase prohrál své poslední dvě soutěžní utkání a chtěl se vrátit zpět na vítěznou vlnu. O motivaci vítězství obou celků bylo tedy postaráno.

Výkon domácích hráčů po celý zápas byl hodně za hranicí svých standardních možností. Hostující mladý tým prezentující se rychlým přechodem do útoku a včasným dostupováním našich hráčů sklízel úspěch v podobě herní převahy. Hned v úvodu utkání po chybě naší obrany nedokázali hostující hráči zužitkovat svoji vyloženou šanci, když Tinka promáchl prudkou přihrávku do odkryté brány. Ani další své rychlé nebezpečné brejkové situace v první polovině prvního poločasu nedokázali hosté převtělit ve vedoucí gól. Zajímavých situací bylo k vidění ale na obou stranách. První velkou šanci našich hráčů měl stoper Vymětal, ale jeho hlavičkový pokus po rohovém kopu zlikvidoval brankář Bobčík. V 35. minutě se již skóre měnilo a to k radosti v domácím táboře, když Konečníkův centr ze strany hostující obrana odvrátila pouze k Sovovi a ten z těžké pozice trefil míč přesně k tyči – 1:0. Po vstřelení úvodní branky domácí ožili a vytvořili si ještě dvě tutové šance, ale Sovu i Konečníka vychytal skvělými zákroky Bobčík. Už to vypadalo na konec poločasu, oba týmy se již viděly v kabinách, ale ke slovu se ještě přihlásil domácí kanonýr Konečník. Rozehrávku z dobrých 30 metrů zvolil jako přímou střelu na bránu a za pomocí mírné teče jednoho z bránících hráčů, skončil jeho projektil až za zády hostujícího brankáře. Poločas tak vyhrály Skaštice v poměru 2:0.

Do druhé půle nastupovali naši hráči především s úkolem neinkasovat a nedovolit hráčům z Dolního Němčí zdramatizovat utkání. To se jim však nepovedlo a hned v 49. minutě byl stav utkání na rozdíl jedné branky. Domácí brankář Stýblo si vybral slabší chvilku, podcenil rozehrání přímého kopu hráče Ježka a daroval tak soupeři laciné snížení. Domácí ale nechtěli dopustit ztráty dalších bodů a celý druhý poločas tomu také přizpůsobili. Brankové příležitosti se i nadále střídaly na obou stranách. Skaštický Stýblo v průběhu druhé půle ještě dvěma výbornými zákroky podržel svůj tým a když v závěru utkání neproměnil svůj samostatný únik ani Lukáš Bubla, skončilo utkání po utrápeném výkonu ve prospěch našeho mužstva 2:1.

V dalším kole přivítáme na našem hřišti v zimní přestávce posílený tým z Osvětiman, který v jarních odvetných zápasech poznal pouze jednou hořkost porážky. Začátek utkání je v sobotu 11.6.2016 od 17:30 hod.

 

Skaštice – Dolní Němčí 2:1 (2:0)

Branky: 35. Sova, 45. Konečník, 49. Ježek

Žluté karty: Soukup, Dunda, Menšík, Bubla L. – Mikulec

Rozhodčí: Michalec, Kotačka, Zapletal

Diváci: 100

Sestava Skaštic:

Stýblo – Dunda, Vymětal, Motal, Menšík – Soukup, Sova (K), Frýdl R., Bubla L. (87. Uličný) – Ančinec (66. Petrúsek.), Konečník

Trenér: Roman Kolenič

Sestava Dolního Němčí:

Bobčík – Šmehlík, Kadlček (K), Tinka P., Ježek – Hlaváček (46. Mikulec), Tinka T., Stojaspal, Krchňáček M. – Krchňáček P., Světinský (88. Krchňáček R.)

Trenér: Jurásek David

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
1 Comment  comments 

Jedna reakce

  1. Slabý výkon…neřekl bych vyloženě slabý, nedaří se nám herně celé jaro,to víme všichni, ale v tom hodnocení mi chybí zmínka o tom,že jsme bojovali a tři body vyloženě vydřeli.Navíc Dolní Němčí byl nejlepší soupeř, který se u nás představil, to je potřeba taky zmínit a sportovně uznat, že byl lepší.Proto já osobně si tohoto vítězství nesmírně cením a klukům musím poděkovat za přístup a nesmírnou bojovnost, když někteří dohrávali se zarněním! Navíc když jsme byli v předcozích zápasech více na baloně a měli herně navrch než soupeř, do golových příležitostí jsme moc nedostávali. V tomto zápase se hrál otevřený fotbal a vytvořili jsme si daleko více čistých golových šancí a nakonec mohli vyhrát i vyšším rozdílem. takový je prostě fotbal! Nechci tady obhajovat sebe ani mužstvo, jenom je třeba vážit si každého vítězství, hlavně těch, kdy se nám nedaří.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit