Home A-TÝM MARTINICE – SKAŠTICE 2:1 (0:0)

MARTINICE – SKAŠTICE 2:1 (0:0)

Publikované dne Pondělí,Srpen 24, 2009 podle v A-TÝM

Hráči z Martinic opět dokázali udolat soupeře. Tentokrát dokonce jen s devíti muži v poli.

„První poločas byl vyrovnaný. Hosté přijeli bránit, chtěli si odvézt bod, ale to se jim nepovedlo. Nevím, co si mám myslet o verdiktech rozhodčího. Velmi nás poškodil, když nám vyloučil dva hráče. Chci poděkovat divákům zato, že nás po celý zápas podporovali,“ uvedl kouč Martinic Ladislav Fisher.

„Od začátku utkání se hrál velmi útočný fotbal. Měli jsme asi pět příležitostí skórovat, skončily však bez gólového efektu. Domácí vstřelili ke konci utkání vítěznou šťastnou branku. Zápasu by určitě víc slušela remíza,“ soudil skaštický trenér Ivo Frýdl.

Branky: 67. Zakopal, 83. Hlobil – 77. Sedlák.

Červené karty: Pavelka, Pospíšilík.

Rozhodčí: Pelikán.

Diváci: 320.

Martinice: Dohnal – Pavelka, Regentík, Vlkolenský (80. Hošťálek), Klhůfek, Zapletal (75. Kotek), Daněk, Zakopal, Pospíšil, Nevřala, Hlobil.

Skaštice: T. Motal – Stančík (83. J. Motal), Klammert, P. Frýdl, Sedlák, Bubla, I. Frýdl, Janalík, L. Motal, Macho, Chorý.