Facebook YouTube E-mail
Home MLADŠÍ ŽÁCI Mladší žáci sehráli další halový turnaj v Holešově
formats

Mladší žáci sehráli další halový turnaj v Holešově

Publikované dne Pondělí,Únor 27, 2012 podle v MLADŠÍ ŽÁCI


Mladší žáci obsadili v holešovské hale 6. místo.

V neděli 26.2.2012 se naši žáci zúčastnili halového turnaje v Holešově. Zde se střetli s kvalitními soupeři, se kterými sváděli urputné boje.

V prvním zápase narazili na domácí tým Holešov A. Vyrovnaný boj rozhodla jediná branka soupeře. Naši hráči se snažili o vyrovnání, ale odměnou jim byla pouze nastřelená tyč. V dalším zápase narazili na tým ze sousedního Hulína. Soupeř rozhodl o výsledku dvěma góly během pěti minut a ve zbývajícím čase si svou výhru pohlídal. Následně se naši mladí fotbalisté utkali s pozdějším vítězem turnaje s Chvalčovem. Soupeře se snažili potrápit, dokonce 3 minuty před koncem se jim podařilo snížit stav utkání na 2:1 , ale vyrovnat se nepodařilo a Chvalčov přidal ještě jednu branku. Porážku největším rozdílem naši hráči utrpěli s Holešovem B. Soupeř potrestal každou chybu a vyhrál 4:0. Do posledního zápasu nastoupili proti mužstvu Bystřice p. Hostýnem. Náš tým začal aktivně. Tlačil se před soupeřovu branku a snažil se vsítit úvodní gól zápasu. To se ovšem nepodařilo a výsledkem byly pouze dvě střely, se kterými se brankář Bystřice poradil. Naopak to byl soupeř, který se dostal do přečíslení a svou šanci dokonale využil. Poté si už svůj jednogólový náskok uhlídal. Jediným našim hráčem, který vsítil branku byl Zdeněk Zaoral.

Chtěl bych náš tým pochválit za příkladnou bojovnost a snahu. Ale jen ta nestačí a budeme muset na jaře pořádně po trénovat, abychom příště dosáhli lepšího umístění a naše protivníky ještě více potrápili. ;)

Pořadí mužstev: 1. Chvalčov 2. Holešov B 3. Hulín 4. Bystřice p. Hos. 5. Holešov A 6. Skaštice

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit