Facebook YouTube E-mail
Home OSTATNÍ Návrh minidresu a šály
formats

Návrh minidresu a šály

Publikované dne Středa,Březen 5, 2014 podle v OSTATNÍ

skašticeSkaštické marketingové oddělení si nechalo udělat návrh minidresu a šály. Cena minidresu je 70kč a cena šály je 150kč. U minidresu si lze za poplatek cca 5kč nechat natisknout libovolné číslo a jméno.

Prosíme hráče ale i fanoušky, kteří by měli zájem ať už o minidres nebo šálu, napište prosím do komentářů níže: celé jméno, co požadujete a počet kusů. U minidresu si můžete napsat číslo, případně kdo by chtěl i jméno.

 

 

 

 

skaštice

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
8 Comments  comments 

8 Odpovědi

 1. Radim Zůvala

  Chtěl bych prosím jednu šálu a jeden dres – č. 2 RÁĎA .
  Dík

 2. Kony

  Jen pro informaci TJ SKAŠTICE bude na každém dresíku a jméno kdo chce bude dole pod číslem

 3. viki

  1x minidres (č.10,Viki) a 1x šálu.
  1x minidres (č.16,Hošan) a 1x šálu.
  1x minidres (č.26,Ševa.

 4. Adam

  1x minidres (č.10,TJ SKAŠTICE) a 1x šálu.

 5. Michal

  V prvé řadě bych chtěl pochválit naše marketingové oddělení za super nápad, jak šála tak i minidres vypadají velice pěkně a myslím si, že je to skvělá propagace našeho klubu. Vzal bych si jednu šálu a 4 minidresy. Na každém číslo 11. Jeden s jmenovkou Janalík a tři s jmenovkou TJ SKAŠTICE.

 6. sovaant

  chci jeden dres s číslem 8 a jménem SOVA, jeden dres s číslem 2014 a jménem TJ SKAŠTICE a jednu šálu

 7. radim vymetal

  chci oboje a na dres 13 jmeno: vymetal

 8. ježa

  Chtěl bych i šálu i minidres:) na minidrese číslo 14 a jméno – Ježa .. :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit