Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice B dostaly v Martinicích 6 branek
formats

Skaštice B dostaly v Martinicích 6 branek

Publikované dne Úterý,Květen 8, 2012 podle v A-TÝM

Hráči Skaštic B stále na jaře pokračují ve špatných výkonech. V dalším zápase v Martinicích se jim nepodařilo ani jednou skórovat a sami inkasovali 6 branek. I když jejich výkon v poli nebyl špatný, ale jejich finální fáze a zakončení postrádali přesnost a důraz.

Naši fotbalisté začali velmi dobře a od začátku zatlačili domácí do obrany. Vytvořili si i několik příležitostí, ale tu největší chytil Pšenkovi domácí brankář. Ve 21. minutě kopaly Martinice trestný kop a přesnou střelou k tyči se dostaly do vedení. Za dalších 10 minut si na dlouhý míč naběhl domácí útočník a zvýšil na 2:0. Slabší chvilku si vybrala naše obrana mezi 43. a 45. minutou, kdy nechala našeho soupeře velmi lacině vstřelit 2 góly.

Druhý poločas  začali naši fotbalisté opět aktivně, ale jejich katastrofální koncovka a nedůraz v obranné fázi zapříčinil, že ještě 2x inkasovali a odvezli si z Martinic půl tucet branek.

Martinice – Skaštice B 6:0 (4:0)

Branky: Petráš 3, Kutra, Kosek, vlastní

Rozhodčí: Šindelek

Sestava:

Bocek – Permedla, Vymětal P.(46. Menšík), Čepica, Blanarovič – Hradil, Foukal (K), Křižan, Brada – Smetka( 60. Koňárek), Pšenko

Trenér: Vojtěch Menšík

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit