Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice držely s favoritem soutěže krok 60. minut
formats

Skaštice držely s favoritem soutěže krok 60. minut

Publikované dne Pondělí,Říjen 4, 2021 podle v A-TÝM

Skašticím se překvapit favorita soutěže nepodařilo. Domácí rozhodli o své výhře ve druhém poločase, kdy se jim podařilo vsítit 4 branky. Za naše bravy korigoval výsledek Beneš.

Hostům se vstup do utkání nevydařil. První vážnější střelu ještě zneškodnil brankář Večeřa, ale na umístěnou hlavičku TILKERIDISE byl krátký i on a Hranice se dostaly brzy do vedení. Postupem času se do hry dostaly i Skaštice. Měly několik zajímavých možností k přečíslení domácí obrany, ale na kopačkách našich fotbalistů je až příliš vysoká zbrklost a nepřesnost. Výsledkem byla jen nastřelená tyčka Konečníkem a střely ze střední vzdálensoti, se kterými neměl domácí brankář příliš práce. Své možnosti nevyužili ani domácí a tak více branek v první půli nepadlo.

Za to ve druhé půli se už slavilo víckrát. A to hlavně v domácím táboře. První velkou šanci domácích ještě Skaštice přečkaly, když balón poskakoval na brankové čáře až ho hostující obránce odkopl do bezpečí. Druhý uklidňující gól Hranic dal kapitán KUCHAŘ, který využil nedůslednosti hostů při bránění rohového kopu. Hosté se sice snažili o vstřelení branky a zdramatizování utkání, ale v útočné fázi nepředvedli dostatečnou kvalitu. Naopak domácí byli ve střelecké pohodě a po náběhu stopera CVERNY udeřily potřetí. Poté se ještě dvakrát prosadil rychlý ROLINC. Za Skaštice zaznamenal čestný úspěch BENEŠ.

Hranice – Skaštice 5:1 (1:0)

Branky: 5. Tilkeridis, 60. Kuchař, 76. Cverna, 78., 89. Rolinc – 79. Beneš

Žluté karty: Bubla, Drábek

Rozhodčí: Novák – Kostelník, Vychodil

Diváci: 205

Sestava Skaštic:

Večeřa – Beneš, Bubla, Motal T., Sedlák – Berčík (72. Drábek), Motal L., Frýdl, Menšík (65. Zůvala) – Zavadil, Konečník (K)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit