Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice inkasovaly v poslední minutě a ze Šumperku odjely bez bodu
formats

Skaštice inkasovaly v poslední minutě a ze Šumperku odjely bez bodu

Publikované dne Pondělí,Duben 11, 2022 podle v A-TÝM

Ke druhému jarnímu utkání zajížděly Skaštice do dalekého Šumperku.

Naši fotbalisté měli vynikající vstup do utkání. Už ve 2. minutě se prosmýkl kolem obránce Zavadil, přesným centrem našel KONEČNÍKA, který pohotově usměrnil míč do sítě. Domácí fotbalisté byli obdrženou brankou zaskočeni. Naopak hosté byli aktivní a tak se častěji hrálo na domácí půli hřiště. Ovšem hned první vážnější akce skončila brankou i na druhé straně hřiště. Hostující fotbalisté nechali lehce odcentrovat hráče z levé strany a nepokrytý HAUSKNECHT dokázal vyrovnat. Ve druhé části první půli se hrál vyrovnaný fotbal. Skaštice byly možná o něco aktivnější  a vytvořily si o něco více střeleckých pokusů. Největší příležitost měl na kopačce Berčík, který postupoval sám na brankáře, ale ten jeho střelu dokázal zneškodnit. Za domácí mužstvo zahrozil Strnad, ale jeho střelu dokázal na poslední chvíli zblokovat obránce Glozyga.

V prvních minutách druhé půle pokračovali hosté ve své aktivitě. Do střeleckých pozic se dostal Konečník, ale domácí brankář byl připraven. Velkou šanci na skórování měl opět Berčík, ale ani tentokrát nevyzrál na brankáře Šumperku. V posledních 25 minutách utkání převzali aktivitu hráči Šumperku. Domácí trenér provedl několik střídání, které oživily hru domácích. Ale do nějaké velké příležitosti je hosté nepouštěli. Když už se zdálo, že utkání skončí nerozhodně tak se domácím povedla akce na jejímž konci stál LAVROVIČ, který dokázal svou střelu utáhnout přesně k tyči a rozhodl tak o výhře domácího celku.

Skaštice se pokusí získat první jarní tři body v domácím utkání s Novými Sadami, které se odehraje už V PÁTEK 15.4. od 15:30 hod.

Šumperk – Skaštice 2:1 (1:1)

Branky: 11. Hausknecht, 89. Lavrovič – 2. Konečník

Žluté karty: Matura, Linet, Twardzik, Strnad – Beneš, Motal, Frýdl

Rozhodčí: Brázdil – Habermann, Čampišová

Delegát: Boček

Diváci: 100

Sestava Skaštic: 

Vrba – Beneš, Glozyga, Štěpják, Sedlák – Červenka (63. Zůvala), Motal, Frýdl, Berčík (84. Vymětal) – Zavadil (87. Číhal), Konečník (K)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit