Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice na svém hřišti rozstřílely Vsetín
formats

Skaštice na svém hřišti rozstřílely Vsetín

Publikované dne Pondělí,Květen 16, 2022 podle v A-TÝM

Nečekaný výsledek se zrodil v 22. kole Divize sk. E. Naše mužstvo si vyšláplo na celek ze Vsetína a díky 7 vstřeleným brankám si zajistilo účast v divizní skupině i pro další ročník. Čtyřmi vstřelenými brankami se blýskl nejlepší střelec soutěže Zdeněk KONEČNÍK, kterého při střídání doprovázel hlučný potlesk přítomných diváků.

Domácí mužstvo se snažilo hned od prvních minut hry dostat hostující tým pod tlak a napadat jeho rozehrávku. Vsetínští fotbalisté odehráli utkání předchozího kola až v úterý a měli tak kratší čas na regeneraci. Brankový účet v utkání otevřel domácí KONEČNÍK, který se prosmýkl kolem bránícího Šuláka a přesnou střelou do horního růžku branky poprvé skóroval. Vyrovnání Vsetína přišlo do 5 minut. Faul domácích v pokutovém území potrestal proměněnou penaltou ŠULÁK. A právě hostující stoper byl ústřední postavou v další situaci. Konečník se dostal za jeho záda a hostující hráč ho zatáhl za ruku a musel předčasně pod sprchy. Nařízenou penaltu domácí kanonýr proměnil. Svůj hattrick v utkání dokonal o 7 minut později. Motal vystihl rozehrávku hostí, před bránou našel zcela volného KONEČNÍKA, který technickou střelou překonal brankáře Eliáše potřetí. Vsetín ale nesložil zbraně a díky individuální akci Kundrátka zdramatizoval zápas MYDLÁŘ. Ovšem domácím se dařilo na inkasované branky hned reagovat. FRÝDL si naběhl za hostující obranu a obstřelil vybíhajícího brankáře. A o další tři minuty přišla další lahůdka. Menšík našel svým centrem přesně nohu PETRÚSKA, který tvrdý pas dokázal usměrnit do rohu hostující brány.

Hostují trenér se pokusil reagovat na poločasový výsledek střídáním. Poslal do hry čerstvého Mlýnka. Ovšem i on musel už po pěti minutách hry sledovat jak si KONEČNÍK naběhl mezi obránce a přehodil brankáře. Střídající hráč Vsetína se na hrací ploše ani příliš nespotil. Na půli hřiště trefil ve skluzu na koleno domácího hráče a rozhodčí mu za surový faul ukázal přímo červenou kartu. Vsetínské mužstvo tak muselo dokončit utkání v 9 hráčích. Poslední půlhodina zápasu se už jen dohrávala. Diváci se ještě dočkali jednoho gólu. Červenka napřáhl z hranice 18m  a jeho střela mířila přesně k levé tyči.

Domácí fotbalisté se tak dobře naladili na další domácí zápas, kdy přivítají vedoucí celek soutěže Hranice.

Skaštice – Vsetín 7:2 (4:2)

Branky: 18., 25. z pen., 32., 50. Konečník, 37. Frýdl, 40. Petrúsek, 81. Červenka – 23. Šulák z pen., 35. Mydlář

Žluté karty: Motal L., Frýdl, Sedlák

Červené karty: 24. Šulák, 51. Mlýnek, Doležal – vedoucí mužstva (všichni Vsetín)

Rozhodčí: Krupa – Jurajda, Habermann

Delegát: Káňa

Diváci: 230

Sestava Skaštic:

Vrba – Berčík, Glozyga, Štěpják, Sedlák – Zavadil, Motal L. (69. Drábek), Frýdl, Petrúsek (46. Vymětal) – Menšík (57. Látal), Konečník (K)(57. Červenka)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit