Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice otočily duel s béčkem Kroměříže
formats

Skaštice otočily duel s béčkem Kroměříže

Publikované dne Úterý,Březen 7, 2023 podle v A-TÝM

Poprvé v tomto roce se naše mužstvo představilo na přírodní trávě. V zápase s rezervou třetiligové Kroměříže naše mužstvo předvedlo slušný herní výkon a ve druhém poločase dokázalo otočit stav utkání na svou stranu. Už v prvním poločase viděli diváci brankové příležitosti na obou stranách hřiště, ale oba brankáři chytali velmi pozorně a míč za svá záda nepustili. Domácí se dostali do vedení po dlouhém míči za obranu, když obráncům utekl kanonýr Dočkal a propálil brankáře Večeřu. Skaštice ale poté využily dvou zaváhání domácích při rozehrávce. Nejdříve Konečník zakončil pohodlně do prázdné brány a 7 minut před koncem Motal obstřelil brankáře Benedikta. Kroměříž měla ještě v poslední minutě velkou šanci na vyrovnání, ale brankář Večeřa reflexivním zákrokem míč vyrazil. Kvalitní ofenzivní utkání tak skončilo těsnou výhrou našeho mužstva.

Kroměříž „B“ – Skaštice 1:2 (0:0)

Branky: Dočkal – Konečník, Motal

Rozhodčí: Slováček

Diváci: 30

Sestava Skaštic:

Vrba – Kvasnička, Frýdl, Beneš, Zůvala, Glozyga, Drábek, Vymětal, Sedlák, Konečník, Zavadil

Střídali: Večeřa, Motal

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit