Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice porazily Holešov a posunuly se na první místo Krajského přeboru
formats

Skaštice porazily Holešov a posunuly se na první místo Krajského přeboru

Publikované dne Neděle,Březen 24, 2019 podle v A-TÝM

Vstup do jara se našemu týmu povedl. Na „vypůjčeném“ hřišti v Žalkovicích si naši hráči poradili s okresním rivalem z Holešova a díky zaváhání doposud vedoucího Brumova se nejméně na týden posunuli do čela celé soutěže.

Po dlouhé zimní přestávce byli na fotbal natěšeni jak hráči tak diváci. Slušná divácká kulisa v úvodu sledovala ne moc pohledné utkání. Ani jeden z týmů nechtěl udělat zbytečnou chybu a tak bylo k vidění příliš mnoho zbytečných ztrát a nepřesných přihrávek. Postupem času hra ale začala nabírat více na kvalitě. A potvrdila to i první branka utkání. Domácí hráči předvedli pěknou kombinační akci, na jejímž konci stál dobře připravený KONEČNÍK a neporytý na zadní tyči pohodlně skóroval. Soupeř z Holešova se snažil na vedoucí branku co nejrychleji zareagovat, ale pozorná domácí obrana jim toho příliš nedovolila. A když se hostující střelci dostali do zakončení tak byl připravený Večeřa v brance.

Zlom v utkání nastal na začátku druhého poločasu. Skašticím se opět podařila křídelní akce. Skvělou přízemní přihrávku od Gojše si našel opět Konečník a druhou brankou vnesl na kopačky svých spoluhráčů více klidu. Od této chvíle se domácí tým zklidnil, zpřesnil kombinaci předvedl několik dalších slušných akcí. Holešov ale nic nezabalil. Stále se nutil do ofenzivy, ale překvapit domácí obranu se mu moc nedařilo. Další útlum jejich snažení přinesl třetí gól. Opět to bylo po centru ze strany. Před bránou využil svého důrazu a hladu po gólech KONEČNÍK a bylo to 3:0. Poté podržel při šanci Holešova svůj tým i gólman Večeřa. Ale s přibývajícím časem bylo patrné, že si hosté žádné body neodvezou. Naopak Skaštice přidaly ještě další branku. Jeden z hostujících obránců přihrál Konečníkovi přímo do běhu. Tentokrát domácí útočník přenechal zakončení svému spoluhráči. A pro nabíhajícího SOVU nebyl problém dostat míč do prázdné brány. Skaštice si tak připsaly jedenáctou výhru v sezóně a v příštím kole budou bojovat o získání dalších bodů na horké půdě v Provodově.

Skaštice – Holešov 4:0 (1:0)

Branky: 25., 48., 56. Konečník, 74. Sova

Žluté karty: Frýdl M. – Sumec, Třasoň, Zakopal

Rozhodčí: Ondráš – Rybka, Zicháček

Diváci: 200

Sestava Skaštic:

Večeřa – Bubla L., Glozyga (40. Menšík), Motal, Batík L. – Sova (K)(75. Škrabana), Frýdl R., Zavadil, Gojš – Mynarčík (67. Vymětal R.), Konečník

Trenér: Roman Kolenič

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
1 Comment  comments 

Jedna reakce

  1. svachfra

    Zdravím všechny fandy.Začátek rozpačitý.Konec výborný.Konec-Zdeněk rozdílový,jeho charakter se projevil při čtvrtém golu-příhra Sovičovi.Hošani-Konec nervozity,hrejte to co ordinuje Kolenič,připraveni jste,pro nás fandy to bude radost.
    Všechny zdraví BUENOS FŠ – zvlášť Benkrofty

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit