Home A-TÝM SKAŠTICE – RATAJE 1:1 (1:1)

SKAŠTICE – RATAJE 1:1 (1:1)

Publikované dne Úterý,Květen 10, 2011 podle v A-TÝM

Rataje získaly nečekaný bod na hřišti favorizovaných Skaštic. Kdo z diváků se trochu opozdil, neviděl ani jednu ze dvou branek.

Výsledek bereme. Byl to remízový zápas. Šli jsme sice dvakrát sami na gólmana, ale na druhou stranu domácí nastřelili v závěru tyčku. Byla chyba, že jsme prohrávali od první minuty po střele z trestného kopu. Ve 14. minutě jsme také z trestného kopu po krásné střele Michálka z pětadvaceti metrů vyrovnali,“ poznamenal trenér hostů Jaroslav Matušinec.

„Utkání dvou vyrovnaných týmů skončil zaslouženou remízou. Nám stále chybí přesné střelecké zakončení. Trošku nás opustilo štěstí. Nastřelili jsme dvakrát tyčku, ale bohužel nám to tam nepadá,“ dodal trenér Skaštic Ivo Frýdl.

Branky: 1. I. Sedlák – 13. Michálek.

Rozhodčí: Dundová.

Diváci: 70.

Skaštice: Barcuch – Stančík, Sehnal, I. Sedlák, Bubla, M. Sedlák, Kvasnička, Macho, Chorý, I. Frýdl (24. Vymětal), J. Motal (72. Blanarovič).