Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice rozhodly o své výhře hned v úvodu utkáná
formats

Skaštice rozhodly o své výhře hned v úvodu utkáná

Publikované dne Pondělí,Květen 22, 2023 podle v A-TÝM

Podruhé v sezóně dokázalo naše mužstvo porazit mladý tým Přerova. Tentokrát naši hráči rozhodli o své výhře hned v úvodu duelu, kdy si vypracovali dvoubrankový náskok.

První vážnější situaci museli ale řešit hostující obránci v čele s brankářem Vrbou. Ale akce domácích se neujala. Naopak Skaštice si počínaly lépe. Konečník přenesl hru na nabíhajícího BENEŠE, který skákající míč napálil až za záda domácího brankáře. Hosty vedoucí branka nakopla a drželi se na polovině domácích. Skaštice brzy dokázaly využít další příležitost. ČÍHAL dostal od domácích hráčů příliš mnoho volnosti a přízemní střelou překonal brankáře Přerova podruhé. Poté si ale domácí hráči vytvořili územní převahu. Zkoušeli to převážně průniky po stranách, ale hostující hráči si počínali zodpovědně a dokázali některé nadějně rozjeté akce Přerova překazit. Přerov tak územní převahu v kontaktní gól nepřetavil.

Úvod druhé půle se Skašticím povedl. Podařilo se jim otupit tlak domácích a naopak Konečník mohl navýšit vedení, ale jeho střela byla příliš ukvapená. Naděje domácích na bodový zisk ještě uvadly po vyloučení jejich útočníka Kašpárka, který uviděl v krátké době dvě žluté karty a musel předčasně opustit hrací plochu. Ale i po vyloučení se domácí snažili o zdramatizování utkání. Jejich největší příležitost ale dokázal brankář Vrba zneškodnit. S přibývajícím časem byla na domácích vidět čím dál větší nervozita. Podtrhl to domácí záložník, který úmyslně šlápnul na ležícího hráče. Následně se strhla mela, po které byl ještě vyloučen i skaštický hráč Skyba. Konec utkání už moc zajímavých situací nepřinesl a dvě branky z úvodu utkání rozhodly o výhře Skaštic.

Přerov – Skaštice 0:2 (0:2)

Branky: 5. Beneš, 9. Číhal

Žluté karty: Kocian, Kašpárek – Motal L., Frýdl, Beneš

Červené karty: Kašpárek, Repček – Skyba

Rozhodčí: Malý – Šafrán, Macrineanu

Delegát: Březáček

Diváci: 110

Sestava Skaštic:

Vrba – Beneš (84. Zůvala), Číhal, Motal T., Sedlák – Skyba, Frýdl (90. Štěpják), Motal L., Zavadil (78. Látal) – Menšík (78. Vymětal), Konečník (K)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit