Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice v derby nestačily na Holešov
formats

Skaštice v derby nestačily na Holešov

Publikované dne Pondělí,Duben 17, 2023 podle v A-TÝM

„Nedáváme góly a strašně laciné dostáváme. Bohužel jsme si zápas prohráli v první půli,“ označil za klíčové hrající kouč Skaštic Lukáš Motal. „Odjíždíme spokojeni, protože loni při mé premiéře na lavičce Holešova jsme prohráli 0:2. Nyní je to alespoň vyrovnané,“ pousmál se holešovský Alois Skácel.

Mužem zápasu se stal Mlčák, který nejprve před přestávkou poslal hosty do vedení, aby pak po necelé hodině hry vrátil vedení a výhru holešovským barvám.

„V prvním poločase jsme nehráli špatně, ale zejména v koncovce se nám nedařilo. Chybí nám více odvahy, chtění a důrazu. Místo proměnění šancí po trmě-vrmě inkasujeme. Sice jsme po přestávce rychle vyrovnali, ale naše další minely a brejky soupeře se nám staly osudné. V závěru to už bylo nahoru-dolů, soupeř si výhru pohlídal,“ posteskl si Motal.

„Derby bylo těžké, hodně soubojové. Na můj vkus bylo k vidění hodně faulů, fotbal chvílemi plakal. Účel ale světil prostředky. Klíčové byly naše dva góly po změně stran,“ dodal spokojenější Alois Skácel.

Jak zhodnotili nejen duel, ale i vstup do jarní části a cíle pro zbytek sezony oba trenéři?

Podívejte se! Divizní derby ve Skašticích rozhodl pro Holešov Mlčák – Kroměřížský deník (denik.cz)

Skaštice – Holešov 1:3 (0:1)

Branky: 47. Konečník – 44., 58. Mlčák, 76. Kovář

Žluté karty: Glozyga, Frýdl – Novotný, Mlčák, Kovář, Pospíšilík

Rozhodčí: Malimánek – Julínek, Bělák

Delegát: Březáček

Diváci: 330

Sestava Skaštic:

Vrba – Beneš (84. Vymětal), Glozyga, Motal T., Sedlák (79. Zůvala) – Motal L., Skyba, Frýdl (59. Kvasnička), Zavadil (79. Látal) – Konečník(K)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit