Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice v přípravě porazily Slušovice
formats

Skaštice v přípravě porazily Slušovice

Publikované dne Pondělí,Červenec 18, 2022 podle v A-TÝM

První přípravné utkání před novou sezónou sehrálo skaštické A mužstvo. Soupeřem jim byl celek Slušovic, který v minulé sezóně skončil na druhé pozici v Krajském přeboru.

Slušovice se představily jako technické mužstvo, které hlavně v ofenzivě několikrát předvedlo svůj potenciál. Na domácích zase byla vidět větší zkušenost a kvalita ve finální fázi. Skaštice se dostaly do vedení, když si Drábek  naběhl do volného prostoru, před bránou našel volného KONEČNÍKA, který přesnou střelou rozvlnil síť. Domácí hráči měli poté další příležitosti k navýšení vedení, ale v koncovce nebyli přesní. I Slušovice předvedly několik povedených akcí. A díky tvrdé ráně KLEČKY vyrovnaly stav.

Ve druhé půli tempo hry trochu opadlo. Skaštice se dostaly do vedení díky dvěma přesně zahraným přímým kopům Honzi DRÁBKA. Tentýž hráč mohl přidat i svůj třetí gól, ale s brankářem přehodil i bránu. Střele Zůvaly se do cesty zase postavila tyč hostující brány. Hosté už v závěru neměli dostatek fyzických sil ke zdramatizování stavu a tak si domácí připsali vítězství v poměru 3:1.

Další přípravný zápas sehrají Skaštice v sobotu od 17:00 proti týmu Lipové hrající Olomoucký krajský přebor.

Skaštice – Slušovice 3:1 (1:1)

Branky: Drábek 2, Konečník – Klečka

Bez karet

Rozhodčí: Labaš – Pospíšil, Matulík

Diváci: 150

Sestava Skaštic:

Vrba – Motal L., Frýdl, Berčík, Glozyga, Štěpják, Konečník, Červenka, Drábek, Sedlák, Zůvala

Střídali: Trampota, Látal, Vymětal, Oračko, Číhal, Beneš

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit