Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice vstoupily do jarní části domácí výhrou nad Přerovem
formats

Skaštice vstoupily do jarní části domácí výhrou nad Přerovem

Publikované dne Sobota,Březen 9, 2024 podle v A-TÝM

Hodnocení utkání trenéra domácích Lukáše Batíka:

Odehráli jsme zapas dvou poločasů. Do první části jsme vstoupili sebevědomě, hráči plnili veškeré taktické pokyny, byli jsme celkově spokojeni s pojetím hry. Díky aktivnímu začátku jsme donutili soupeře k chybám a po jedné z nich musel předčasně do kabin jeden z hostujících obránců, který fauloval unikajícího Konečníka. Ihned z následného přímého kopu jsme se dostali do vedení brankou právě našeho kapitána. Hosté hrozili z ojedinělých protiútoků a po jednom z nich mohli i brzy vyrovnat, když jedna ze střel proletěla jen kousek od Vrbovi branky. I přesto jsme první půli ovládali my a po další pohledné akci zakončoval pohotově Gojš a navýšil vedení. Do kabin se tak odcházelo za stavu 2:0 pro domácí.

Druhá půle začala diametrálně odlišně, než ta první. Hosté nastoupili o mnoho aktivněji, vůbec nebyla vidět početní převaha našeho mužstva – spíše to chvilkama vypadalo, že více hráčů na hřišti má hostující tým. Byli jsme až zbytečně zataženi a bylo to čekání na branku. Ta přišla o chvíli později, když nádhernou střelou do šibenice Přerov snížil. Nedokázali jsme se po celou dobu druhé půle nastartovat a navázat na výkon z prvního poločasu. Hosté stále hrozili a nechybělo mnoho a mohli i vyrovnat stav utkání. S trochou štěstí jsme však tlak ustáli a bereme všechny tři body.
Dneska jsme zkrátka chtěli o trochu více, podařilo se nám vyhrát a tím se dobře naladit na další zápasy.

Skaštice – Přerov 2:0 (2:0)

Branky: 10. Konečník, 31. Gojš – 57. Řezník

Žluté karty: Pospíšil, Zůvala – Kuča, Braun, Chuda (trenér), Bogdaň (asistent trenéra)

Rozhodčí: Nejezchleb – Bodeček, Haminger

Delegát: Kratochvíl

Diváci: 205

Sestava Skaštic:

Vrba – Beneš, Glozyga, Motal T., Menšík – Kvasnička (73. Látal), Pospíšil, Frýdl (90. Sedlák), Gojš (90. Vymětal) – Zavadil (62. Zůvala), Konečník (K)

Trenéři: Roman Číhal, Lukáš Batík

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit