Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice zakončily podzim remízou v Bzenci
formats

Skaštice zakončily podzim remízou v Bzenci

Publikované dne Pondělí,Listopad 7, 2022 podle v A-TÝM

Podzimní část sezóny zakončilo naše mužstvo remízovým výsledkem proti týmu Bzence. Utkání příliš pohledné nebylo a konečný výsledek odpovídá dění na hřišti. Skaštice se dostaly do vedení po precizně provedeném přímém kopu KONEČNÍKA. Ve druhé půli to byli domácí hráči, kteří byli aktivnější a snažili se o vyrovnání. Dlouho jim stál v cestě hostující brankář Vrba, který vytáhl ze své zásoby opět výtečné zákroky. Ale na přízemní střelu VAĎURY už byl krátký i on. Skaštice tak zakončily podzim bodovým ziskem ze hřiště soupeře a přezimují na průběžné 7. pozici.

Bzenec – Skaštice 1:1 (0:1)

Branky: 84. Vaďura – 42. Konečník

Žluté karty: Jamný, Mlýnek, Janás, Linek – Menšík, Motal L.

Červená karta: Motal L.

Rozhodčí: Vychodil – Zavřel, Novák

Delegát: Boček

Diváci: 125

Sestava Skaštic:

Vrba – Beneš, Glozyga, Sedlák, Menšík – Drábek (61. Vymětal R.), Motal L., Frýdl, Berčík – Zavadil, Konečník (K)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit