Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice zakončily zimní přípravu výhrou nad Napajedly
formats

Skaštice zakončily zimní přípravu výhrou nad Napajedly

Publikované dne Úterý,Březen 5, 2024 podle v A-TÝM

Na perfektně připravené přírodní trávě sehrálo naše mužstvo poslední přípravný zápas. Ve Skašticích se představilo mužstvo Napajedel, hrající Krajský přebor. Bojovné utkání nakonec rozhodli domácí dvěma brankami. Pro Skaštice to byla poslední prověrka před ostrým startem divizních bojů. Netradičně v sobotu už od 10:15 hod přivítáme na svém hřišti nedaleký tým Přerova.

Skaštice – Napajedla 2:0

Branky: Zavadil, Menšík

Rozhodčí: Pospíšil

Diváci: 60

Sestava Skaštic:

Večeřa – Zavadil, Menšík, Pospíšil, Beneš, Frýdl, Motal T., Konečník, Gojš, Kvasnička, Vymětal R.

Střídali: Glozyga, Štěpják, Látal, Zůvala, Vrba, Sedlák

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit